Fincentrum a.s.
Hypoindex.cz Hypoindex.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.cz InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk

Ďakujeme našim partnerom:                                                                                                                                                                   

fincentrum-logo

hviezdne-byvanie


facebook-logo_1

Sberbank Slovensko rozširuje predstavenstvo o nového člena

09.10.2014 10:10 | 0 komentárov

Od októbra má predstavenstvo Sberbank Slovensko štyroch členov. Do vedenia banky prichádza Ľubomír Remšík, ktorý nastúpi na pozíciu člena predstavenstva zodpovedného za prevádzku a financie.

Ľubomír Remšík má 16 ročné profesionálne skúsenosti v bankovníctve, z toho 10 rokov pôsobil na vedúcich a manažérskych pozíciách v oblasti finančného manažmentu, prevádzky, obstarávania a treasury. Do Sberbank Slovensko prichádza zo spoločnosti Profi Credit Slovakia poskytujúcej úverové finančné služby, kde zodpovedal za financie.

„Bankovníctvo je založené na dôvere – tak vo vzťahu klienta a banky, ako aj vo vzťahoch vnútri banky. Mám veľkú dôveru v ľudí, ktorí vedú Sberbank Slovensko. Je pre mňa motiváciou, stať sa súčasťou tohto tímu profesionálov,“ zhodnotil Remšík.

Ľubomír Remšík prevezme zodpovednosť za oblasti prevádzky a financií, ktoré doteraz spadali pod generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva Rastislava Murgaša. „Nesmierne ma teší, že do predstavenstva Sberbank Slovensko nastupuje Ľubomír Remšík, ktorý bude zároveň prevádzkovým a finančným riaditeľom. Sme dynamická banka, ktorá má stabilné postavenie na našom trhu. Skúsenosti pána Remšíka budú jednoznačne prínosom pre náš ďalší rozvoj,“ povedal generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Sberbank Slovensko Rastislav Murgaš.

Kto je Ľubomír Remšík (39)

V roku 1998 ukončil Ekonomickú univerzitu v Bratislave so zameraním na finančný manažment. Kariéru začal ešte počas štúdia v Tatra banke na Controllingu a nakrátko i Treasury. Postupne získaval ďalšie skúsenosti na seniorských pozíciách kontrolingu v ABN Amro bank a vo VÚB, kde sa zúčastnil reštrukturalizácie banky po jej privatizácii.

Od novembra 2006 bol členom predstavenstva a finančným riaditeľom v Istrobanke, kde bol aj pri jej neskoršom predaji a následnom procese zlúčenia s ČSOB (KBC Group). Od roku 2008 pokračoval paralelne v ČSOB Poisťovni ako člen predstavenstva za neživotné poistenie a riaditeľ Produktového manažmentu a Operations. Od jesene 2012 pôsobil ako finančný riaditeľ Profi Credit Slovakia. Od októbra 2014 posilňuje tím Sberbank Slovensko na pozícii člena predstavenstva a prevádzkového a finančného riaditeľa.

lubomir-remsik

Zdroj: Sberbank

Sberbank Slovensko rozširuje predstavenstvo o nového člena

Sberbank Slovensko rozširuje predstavenstvo o nového člena >> zdieľajte na sociálnych sieťach

 
Reklama

 

Komentáre


K tomuto článku ešte nebol pridaný žiadny komentár. Buďte prvý a okomentujte tento článok.

Pridajte komentár

* Pokiaľ je text nečitateľný, nový načítate kliknutím na obrázok. Veľké a malé písmená sa neodlišujú.
Pre prihlásených sa kontrolný obrázok nezobrazuje. Prihláste sa alebo sa zaregistrujte ak ešte nemáte účet.
Opíšte text z obrázku: *

* Hviezdičkou sú označené povinné informácie.


Nejčtenější články za posledních 14 dní

Dominika Ondrová | 24.05.2016 00:00 Slováci sú z pohľadu pracovnej perspektívy najväčími optimistami v Európe

Nedávny prieskum ukázal, že Slováci si najviac veria pri udržaní ich súčasného zamestnania. O jeho stratu sa obáva len osem percent z nich, čo je najmenej v Európe. Zásluhu na tom má zlepšujúca sa ekonomická situácia na pracovnom trhu. Naopak najhoršie v prieskume vyšli podľa očakávaní Gréci, či Španieli. Pracovné pozície sú tak paradoxne ohrozené najviac v krajinách, kde boli alebo sú najviac chránené. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Peter Apolen | 26.05.2016 00:00 Pri poistení či dôchodkovom sporení nezabudnite na stanovenie oprávnej osoby

Pri uzatváraní životného poistenia a dôchodkového sporenia sa odporúča určiť oprávnenú osobu. Tá v prípade úmrtia poisteného dostane peniaze z poistky alebo sporenia vyplatené bez čakania na zdĺhavé dedičské konanie. V prípade zmeny vzťahov je však potrebné nahlásiť zmenu, aby sa nestalo, že peniaze dostane niekto, komu by ich klient už nechcel odkázať.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Peter Apolen | 18.05.2016 00:00 Veterány boli vlani najlepšou alternatívnou investíciou

Alternatívne investície sa v minulom roku zhodnotili o sedem percent, čím jasne prekonali svetový akciový index MSCI World. Najviac pritom rástli ceny automobilových veteránov, mincí a vín. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Roman Gálik | 27.05.2016 00:00 Je na čase poobzerať sa po dlhších fixáciách

Rekordne nízke úrokové sadzby môžu byť už onedlho minulosťou. Banky si totiž, skôr, či neskôr, budú musieť začať kryť náklady z prípadného predčasného splácania úverov. Už na jeseň tak môžeme byť svedkami zmeny trendu – nárastu úrokov. Je preto načase poobzerať sa po dlhších fixáciách. Prinášame preto prehľad úverových ponúk so sadzbou na päť a desať rokov.  Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Peter Furmaník st. | 23.05.2016 00:00 Iba jediná banka ide osamelo proti prúdu (Týždeň vo financiách očami komentátora)

Dve mohutné tučné ženské nohy to nepotiahnu! Ratingová agentúra Fitch upozornila, že Brexit by nepoškodil len Britániu, ale aj všetky ostatné ekonomiky EÚ a vedenie Microsoftu sa nechalo počuť, že zastaví investície. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0Další články »