Fincentrum a.s.
Hypoindex.cz Hypoindex.cz ČeskéReformy.cz ČeskéReformy.cz Bankaroku.cz Bankaroku.cz Investiceroku.czInvesticeroku.cz Investujeme.sk Investujeme.cz InvesticiaRoka.sk InvestíciaRoka.sk

Ďakujeme našim partnerom:                                                                                                                                                                   

fincentrum-logo

hviezdne-byvanie


facebook-logo_1

TS: Jesenná akcia na úrazovom poistení od ING

22.10.2014 11:27 | 0 komentárov

ING Životná poisťovňa ponúka pri uzatvorení pripoistenia trvalých následkov úrazu zvýšenie poistnej sumy o 50 percent a pri uzatvorení smrti úrazom dostanú dvojnásobné plnenie v prípade smrti pri dopravnej nehode. Zároveň tiež dochádza k rozšíreniu výpočtu dopravných prostriedkov.

Noví klient môžu využiť túto špeciálnu akciu až do konca roka. Podľa štatistík Národného centra zdravotníckych informácií, Ministerstva vnútra, BECEP a Sociálnej poisťovne skončí z 912-tisíc úrazov ročne až 47-tisíc hospitalizáciou, z čoho až dve tretiny vyžadujú operáciu. Zároveň každoročne o desatinu stúpa počet invalidov v dôsledku úrazu a u tisícok ľudí zanechávajú úrazy rôzne závažné trvalé následky.

„Trvalé následky pritom nemusia nutne viesť k najvyššiemu stupňu invalidity. Mnohokrát ide podľa definície o malé zranenia, ktoré však veľmi znepríjemňujú život či dokonca znemožňujú výkon niektorých činností,“ upresňuje Helena Lazosová, riaditeľka marketingu a produktového vývoja ING Životnej poisťovne a dodáva:„Nehovoriac o prípade, keď následkom úrazu zomrie hlavný živiteľ. Okrem osobnej straty, trpí rodina i po finančnej stránke.“

Príklad

Poistná suma:                                Poistné

20 000 EUR                                    4,80 EUR

V rámci akcie 30 000 EUR             4,80 EUR

 

Príklad: plnenie pri poúrazovom poškodení chrbtice a miechy ťažkého stupňa

 

100 % (percentá plnenia) x 30 000 EUR (poistná suma)

x 4 (koeficient progresie)                120 000 EUR

Dopravná nehoda sa netýka iba áut

Ročne dôjde na slovenských cestách k 14-tisícom dopravných nehôd, ktoré majú pre 230 osôb fatálne následky. Z toho pri autonehodách pritom zahynie 65 chodcov a 20 cyklistov. „Stále častejšie sa stretávame s nehodami, do ktorých sú zapojení aj iní účastníci dopravy než iba vodiči automobilov. Minulý rok sa napríklad 350 nehôd týkalo motoriek, 481 nehôd bicyklov a 1114 chodcov. Preto sme sa rozhodli rozšíriť naše Pripoistenie pre prípad smrti následkom úrazu v dopravnom prostriedku po novom na MHD, motorky, bicykle a chodcov,“ vysvetľuje Helena Lazosová.

Akcia dvojnásobného plnenia pri pripoistení pre prípad úmrtia následkom úrazu pri dopravnej nehode platí pre novo uzatvorené zmluvy životného poistenia od 1. októbra do 31. decembra 2014.

Akcia pre pripoistenie trvalých následkov úrazu, kde majú klienti možnosť získať zvýšenie poistnej sumy o 50 percent platí pre novo uzatvorené zmluvy životného poistenia od 1. novembra do 31. decembra 2014.

TS: Jesenná akcia na úrazovom poistení od ING

TS: Jesenná akcia na úrazovom poistení od ING >> zdieľajte na sociálnych sieťach

 
Reklama

xt-phoneverify-300x300-sk

 

 

 

Komentáre


K tomuto článku ešte nebol pridaný žiadny komentár. Buďte prvý a okomentujte tento článok.

Pridajte komentár

* Pokiaľ je text nečitateľný, nový načítate kliknutím na obrázok. Veľké a malé písmená sa neodlišujú.
Pre prihlásených sa kontrolný obrázok nezobrazuje. Prihláste sa alebo sa zaregistrujte ak ešte nemáte účet.
Opíšte text z obrázku: *

* Hviezdičkou sú označené povinné informácie.


Nejčtenější články za posledních 14 dní

Ole Sloth Hansen | 20.10.2016 00:00 Ako sa bude vyvíjať trh s ropou

Hoci sa krajiny OPEC dohodli na ukončení cenovej vojny, ešte stále nie je jasné, kto a koľko svoju ťažbu zníži. Sú totiž štáty, ktoré obmedzovať produkciu nechcú. Na ich úkor teda bude musieť „sekať“ niekto iný. Ešte na začiatku roka to pritom vyzeralo na postupný nárast ceny čierneho zlata. To sa zatiaľ drží v pomerne úzkom pásme. A tak by to malo vyzerať i po zvyšok roka. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Peter Apolen | 21.10.2016 00:00 Ako dopadne bitka ministerstva financií a komerčných poisťovní?

Štát vyhlásil vojnu poisťovniam. Ohlásil legislatívny zámer zdaniť tržby poisťovní z majetkového poistenia sadzbou osem percent. Poisťovne sa bránia, no štát im vytýka prílišné zisky. Celá zpráva »

Komentářů: 2 / 2 Poslední komentář: 01.01.1970 01:00

Katarína Muchová | 13.10.2016 00:00 Slovenský rozpočet na budúci rok je málo ambiciózny

Slovenská vláda chce deficit svojho hospodárenia postupne znižovať. Už o tri roky by mohol byť rozpočet prebytkový. Doteraz dobré správy. Lenže vláde sa jej plány plniť nedarí. Tento rok prerobí viac, ako chcela, navyše prebytok si naplánovala dosiahnuť presne v predvolebnom roku, kedy sa tradične šetrí veľmi ťažko. Dočká sa teda Slovensko konečne vytúženého vyrovnaného rozpočtu? Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Peter Furmaník st. | 17.10.2016 00:00 Tvrdý alebo mäkký? Ženy vedia najlepšie... (Týždeň vo financiách očami komentátora)

Brexit ďalej točí svetom peňazí. Aj keď časť eurolídrov varuje Britov pred tvrdým pristátim, pri ktorom ich krajina príde až o 9,5 percenta HDP, zároveň zdôrazňuje, že je to ich voľba a oni sa musia rozhodnúť. Nakoniec sa ukazuje, že tvrdosť či mäkkosť je tak ako vždy v ženských rukách! Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0

Peter Apolen | 12.10.2016 00:00 Len jeden z desiatich Slovákov má bývanie na úver

Napriek aktuálnemu hypotekárnemu boomu patria Slováci v medzinárodnom porovnaní medzi málo zadĺžené národy. Svoje bývanie si spláca len 11 percent z nich. Je to zhruba polovica európskeho priemeru. Sú za tým kultúrne a historické danosti. Analytik si však myslí, že sa to zmení. Nový životný štýl presadzuje nová generácia, ktorá nemá pri zabezpečení si bývania inú možnosť, ako vziať si úver. Celá zpráva »

Komentářů: 0 / 0Další články »