Petr Fejtek

Petr Stuchlík: Sme jediní, kto môže skvalitniť trh finančného poradenstva

Do poradenskej spoločnosti Fincentrum vstúpil zahraničný kapitál, dokonca s miernou majoritou. Ide o finančný kapitál, ktorý zrejme verí nielen firme, ale aj Luborovi Žalmanovi, ten sa na akvizícii tiež podieľa. Riadenie firmy sa vraj síce nijako nemení, ale podmienky transakcie vyvolávajú mnohé špekulácie. Vysvetlí aspoň niečo spolumajiteľ a generálny riaditeľ Petr Stuchlík v rozhovore pre český časopis Finanční poradce?

M. Nejedlý: Kvalita prináša i kvantitu

Od brokovnice ku guľovnici a k pevnejšiemu riadeniu, tak ilustruje spolumajiteľ Fincentra Martin Nejedlý nielen svoje nové skúsenosti z reálnej manažerskej úlohy, ale i tie zo zavádzania nového poradenského štandardu vrátane napríklad šiestich schôdzok s klientom. O novom štandarde poskytol rozhovor českému časopisu „Finační poradce“.

Kam investovať?Najnovšie komentáre
 • Martina komentoval Plný invalidný dôchodok je 341 eur

  Dobry vecer zistili mi na magnetickej rezonacii cystu kkrizoch mam narok nainvalidny dochodok

 • Teodora Dobreva komentoval Bankám sa oplatia aj pôžičky s nulovým úrokom

  Som tak nadšený, práve som dostal pôžičku vo výške 66 000 eur na začatie nového podnikania od oprávneného veriteľa. Tu je e-mailová adresa veriteľa {suntrustfinancialhome@gmail.com}, sú 100% legitímne.

 • Marta komentoval Plný invalidný dôchodok je 341 eur

  Môjmu synovi tiez nsd 70 priznsli a ma 275 e.

 • Marta komentoval Plný invalidný dôchodok je 341 eur

  Tak to mate belmi milnu predstavu. Ludom z akutnou alebo vhronivko psychzou je totiz to zakázané pracovať lebo to ivh stav zhoršuje

 • Eliza Rivera komentoval 16 rád, ako nedoplatiť na nevýhodnú pôžičku

  Ahoj; Som Eliza Rivera, som úverový dôstojník a zastupujem službu finančného trhu. Potrebujete finančnú podporu z akýchkoľvek dôvodov? Ak je vaša odpoveď áno, neváhajte a kontaktujte svoju firmu ešte dnes, aby ste získali viac informácií o mojom úverovom programe; kontaktujte ...