Sobota 11. júla. Meniny má Milota

Ešteže máme sociálnu ministerku…

Je dobré, že ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny má silné sociálne cítenie. Viera Tomanová ho prejavila aj počas tlačovej konferencie, v rámci ktorej predstavila informačnú brožúru o dôchodkovom sporení.

Uviedla napríklad, že sa bojí, aby vplyvom zlého rozhodnutia neostali tým sociálne najzraniteľnejším iba oči pre plač namiesto slušného dôchodku.

Pravou rukou sociálnej ministerky je Sociálna poisťovňa. Tá nás na svojej internetovej stránke presviedča napríklad aj o tom, že: „DSS si z Vašich peňazí okamžite strhne poplatky! DSS si z Vašich peňazí berie na autá, vysoké platy manažérov a zamestnancov, na prevádzku budov. DSS zaplatíte poplatky ihneď po odvedení Vašich peňazí a neskôr až 40% z možného výnosu!“
Určite nie som jediný, kto sa nahnevá, keď si z jeho peňazí niekto platí svoju luxusnú spotrebu. A je dobré, že ma na to upozorňujú.
Akurát som vychádzal z budovy Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny a hovoril som si ako je dobré, že aspoň ministerka je sociálna, keď už DSS-ky nie sú. Zamyslený som takmer narazil do luxusného BMW 750 zaparkované tesne pred vchodom. Komu asi patrilo?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *