Sobota 15. augusta. Meniny má Marcela

Chcete vo svojej kariére napredovať? Investujte do štúdia MBA

MBA

Vo svete dynamických zmien je dôležité nestagnovať, ale postupovať. Skvelá možnosť ako sa zlepšiť je získať profesijný titul Master of Business Administration (MBA). Štúdium je jedinou cestou ako sa udržať stále vo forme a zároveň si finančne prilepšiť. Zostať v očiach trhu ale aj kolegov či obchodných partnerov je progres.

Na trhu vzdelávania a vzdelávacích služieb je mnoho inštitúcií, ktoré poskytujú postgraduálne štúdium MBA. Každému zaznie otázka, ktorá je tá najlepšia, ktorá má tú najlepšiu kvalitu a cenu? Ktorej zveriť svoje peniaze a svoj čas? Rôzne inštitúcie majú iné ceny a odlišnú kvalitu vzdelania. Skvelým príkladom rozumnej ceny a zaručenej kvality je European Shool of Business & Management (ESBM). Svojou ústretovosťou, kvalitou štúdia a lektorov patrí medzi špičku na českom a slovenskom trhu.

Medzi jeden z ich veľmi populárnych a medzi študentmi obľúbených študijných programov patrí Investičný management. Poslaním tohto programu je poskytnúť študentom hlbší prehľad z oblasti investovania, finančných a burzových trhov, obchodovania a ďalších dôležitých investičných princípov tak, aby boli schopní orientovať sa v podmienkach investovania a financovania v rámci ČR a zahraničia. Pridaná hodnota je neodmysliteľnou súčasťou štúdia na ESBM. Jednou z nich sú voliteľné moduly nad rámec základného a voliteľného bloku ako napríklad: Finančné trhy a burza, Forexové obchodovanie a Investície do nehnuteľností.

ESBM záleží na komforte a kvalite jej študentov. Drží krok s dobou a preto ponúka aj E-learningový systém, alebo inými slovami študentskú sekciu. Je to profesionálna vzdelávacia platforma, ktorá vďaka intuitívnemu ovládaniu, mimoriadnej praktickosti a spoľahlivosti uľahčuje samotné vzdelávanie a zaisťuje bezproblémový priebeh štúdia. Do sekcie sa možno pripojiť kedykoľvek podľa svojich časových možností a odkiaľkoľvek, z vášho PC, notebooku, tabletu či dokonca telefónu. Sú tam všetky informácie, ktoré je potrebné poznať (študijné materiály, harmonogram štúdia a pokyny k písaniu záverečnej práce). Prostredníctvom e-learningu odovzdávajú študenti svoje seminárne a záverečné práce, hlásia sa na výučbu a získavajú študijné materiály. Sekcia slúži tiež ako komunikačný nástroj s lektormi a študijným oddelením.

To, že investícia do štúdia sa mnohonásobné vráti potvrdzujú aj výsledky prieskumu realizovaného v spolupráci s agentúrou MEDIAN. Prieskum ukázal, že 88% absolventov si uvedomuje svoju výhodu na trhu práce oproti ľuďom iba s akademickým titulom či vzdelaním. 91% považuje za hodnotné, pracovné a obchodné kontakty, ktoré získali pri osobných stretnutiach počas spoločných seminárov a diskusií s ostatnými študentmi či absolventmi ESBM. 97% absolventov je presvedčených, že sa im investícia do štúdia na ESBM vyplatila. Finančná a časová investícia sa 53% absolventom vrátila už do 1 roka. Do dvoch rokov potvrdilo návratnosť investície 71% respondentov. Neváhajte a prihláste sa na štúdium ešte dnes! Vyplniť prihlášku trvá menej ako 2 minúty.

Jedna odpoveď na “Chcete vo svojej kariére napredovať? Investujte do štúdia MBA”

  1. Vierka.R píše:

    MBA je dobrý titul. Ale zaleži aj na tom, kto ho udeľuje…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial