Sobota 20. júla. Meniny má Iľja, Eliáš

Druhé kolo: Vyhrajte lístky na seminár Briana Tracyho „Umenie výnimočného vodcu“

Slovenskí a českí manažéri majú príležitosť osvojiť si mimoriadne efektívne znalosti úspešného vedenia firmy. Už 25. novembra 2010 vystúpi v Bratislave tréner lídrov Brian Tracy so svojím špeciálne pripraveným seminárom „Umenie výnimočného vodcu.“ Ďalšie dve vstupenky na toto podujatie môžete vyhrať v druhom kole súťaže s Investujeme.sk.

Brian Tracy sa viac ako 40 rokov venuje rozvoju ľudských zdrojov a rozvoju osobnej efektivity a je považovaný za významného odborníka v tejto oblasti. Na jeho seminároch sa každoročne zúčastňujú státisíce ľudí. Pomáha vedúcim predstaviteľom svetových korporácií ako IBM, Ford, Hewlett Packard, Pepsi, Siemens a mnohým ďalším. Vytvoril viac ako 500 školiacich programov, čo sa mu podarilo ako jedinému školiteľovi v histórii a prostredníctvom ktorých pokrýva celé spektrum ľudskej aj podnikovej výkonnosti. Je autorom 49 kníh, ktoré boli preložené do 36 jazykov a predávajú sa v 52 krajinách sveta.

Súťažná úloha tentoraz nebude vedomostná, chceme od vás, aby ste nám napísali názov vašej najobľúbenejšej kniíhy z pera Briana Tracyho.

Súťažná úloha: Akú knihu od Briana Tracyho máte najradšej?  

Odpoveď na otázku s kontaktom na seba posielajte na adresu  redakcia@investujeme.sk  s predmetom súťaž do 18. novembra do 12-tej hodiny. V piatok 19. novembra zverejníme mená dvoch šťastlivcov, ktorí získajú po jednom lístku na seminár „Umenie výnimočného vodcu“, každý v hodnote 399 eur. Z jednej e-mailovej adresy akceptujeme len jednu správnu odpoveď.

Viac o seminári Briana Tracyho si môžete prečítať v článku „Zmeňte sa z manažéra na lídra – svetový biznis expert Brian Tracy príde na Slovensko!“. Servery Investujeme.sk a Investujeme.cz sú mediálnymi partnermi seminára.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *