Utorok 22. septembra. Meniny má Móric

Investujeme.cz prichádza na Slovensko

Investujeme už aj na Slovensku. Úspešný český portál Investujeme.cz inšpiroval jeho vydavateľov ponúknuť podobný projekt aj Slovákom.

Na tomto webe nájdete odborné informácie z oblasti investovania , finančného poradenstva , penzijného sporenia, poisťovníctva a bankovníctva . Pripravovať budeme aj analýzy, aktuálne informácie o trhu a  tlačové správy všetkých finančných inštitúcií. Ľudia, ktorí svoje názory radi prezentujú, určite ocenia možnosť založiť si vlastný blog .

Na trh prichádzame v období, keď vrcholí diskusia o podobe zákona o finančnom sprostredkovaní. Očakávame, že zaujímavá polemika o jeho definitívnej podobe sa rozvíri aj na našich stránkach či už od šéfov finančných inštitúcií, ale aj od rovnako dôležitých ľudí z terénu. 

Odborné články z oblasti financií a investovania sa čoskoro stanú dôležitou pracovnou pomôckou práve pre finančných sprostredkovateľov. Svoje si tu však nájdu všetci, ktorí sa zaujímajú o svet peňazí.

Nechceme skrývať fakt, že Investujeme.sk vzniká v zázemí spoločnosti Fincentrum. Na druhej strane nám však záleží na nezávislosti, ktorú budeme denno-denne deklarovať obsahom našich článkov. Pozícia českého Investujeme.cz na trhu dokazuje, že nejde o prázdne vyhlásenie, ale reálny stav.

Server www.investujeme.sk bude v skúšobnej prevádzke od decembra a naplno bude prinášať informácie od januára 2009. Svoje postrehy a pripomienky môžete už teraz zasielať na adresu: redakcia@investujeme.sk .

Investujeme.sk je tu pre ľudí, ktorí chcú vedieť viac a získavať informácie ako prví. Príjemné čítanie, nízke riziko a vysoké výnosy v živote i od článkov na našom webe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial