Piatok 14. augusta. Meniny má Mojmír

Investujeme.sk v plnej prevádzke

Začiatkom decembra sme skúšobne spustili do prevádzky server Investujeme.sk. Po mesiaci testovania prechádzame v týchto dňoch do plnej prevádzky. Odborný portál z oblasti financií je dcérskym projektom úspešného českého servera Investujeme.cz.

Rok 2009 bude z hľadiska financií mimoriadne búrlivý. Skúsení investori vedia, že aj na poklese sa dá zarobiť, stačí mať dostatok informácií. Pevne veríme, že práve nový portál Investujeme.sk sa stane dôležitým zdrojom vašich informácií.

Na tomto webe nájdete odborné informácie z oblasti  investovania, finančného poradenstvapenzijného sporeniapoisťovníctva bankovníctva. Pripravovať budeme aj analýzy, aktuálne informácie o trhu, investičné spravodajstvotlačové správy všetkých finančných inštitúcií. Čitatelia, ktorí svoje názory radi prezentujú, určite ocenia možnosť založiť si vlastný  blog.

Server Investujeme.sk má za sebou mesačnú skúšobnú prevádzku, ktorú sme využili na testovanie redakčného systému. Je ešte priskoro hodnotiť návštevnosť. Sme však radi, že už v tomto období sme si našli svojich čitateľov a tešíme sa, že ich počet ešte porastie. Aj naďalej radi privítame vaše postrehy a pripomienky, ktoré môžete zasielať na adresu:  redakcia@investujeme.sk.

Ľuboslav Kačalka
šéfredaktor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial