Nedeľa 15. septembra. Meniny má Jolana

Z knihy "Život jako riziko" je predaných už viac ako tisíc kusov

Poistenie PR článok 29.11.2010 | 00:00 0 Komentárov

Kniha „Život jako riziko“ sa stala najrýchlejšie predávanou knihou o poistení. Vzhľadom k obmedzenému nákladu pre slovenský trh je kniha k dispozícii len zhruba každému stodvadsiatemu finančnému poradcovi. Ideálny vianočný darček.

Kniha "Život jako riziko" obsahuje hlavné zásady poisťovania rizík spojených s ľudským životom. Záujemcovia o poistenie sa dozvedia ako sa rozumne zaistiť a neminúť za poistenie príliš veľa. Finanční poradcovia sa naučia využívať poistné produkty ohľaduplne a bez postranných úmyslov. Hlavným princípom je zjednávanie poistenia proti najvážnejším rizikám a iba u tých produktov, ktoré neprinášajú zisk iba poisťovniam a poisťovákom, ale v prvom rade klientovi.

Povedali o knihe

„Kniha poskytuje veľké množstvo štatistikou podložených argumentov pre jednanie s klientmi a každému finančnému poradcovi, ktorý chce byť obchodne úspešný profesionál, jej prečítanie odporúčam.“ Lukáš Kaplan, finančný poradca a účastník kurzu na získanie odborného certifikátu €FA™ (Európsky finančný poradca).

„Túto knihu by si mal povinne prečítať každý začínajúci poisťovací sprostredkovateľ predtým, ako uzavrie svoju prvú poistnú zmluvu."
Petr Zámečník, šéfredaktor Investujeme.sk a Investujeme.cz.

„Prehľadná, praktická a pravdivá. Podobná kniha o životnom poistení na trhu veľmi chýbala.“ Pavel Kohout, , autor kníh Finance po krizi a Investiční strategie třetího tisíciletí.

Kde sa dá kúpiť

Z pohodlia domova prostredníctvom internetového kníhkupectva Polica.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *