Piatok 05. júna. Meniny má Laura

Napätie vo Fincentre: M. Repku náhle odvolali z vedenia spoločnosti

Finančno-sprostredkovateľský biznis charakterizujú napäté vzťahy a búrlivé rozchody. Aktuálne informovala o odvolaní svojho šéfa, a to s okamžitou platnosťou, spoločnosť Fincentrum.

Podľa správy, ktorú dostali médiá i obchodní partneri firmy, stratil doterajší generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Milan Repka dôveru akcionárov aj väčšiny vrcholových manažérov a sprostredkovateľov Fincentra.

„Pre sprostredkovateľov a manažérov Fincentra na Slovensku je to dobrá správa,“ tvrdí Petr Stuchlík, zakladateľ spoločnosti a generálny riaditeľ skupiny Fincentrum. „Milan Repka v posledných mesiacoch nevenoval pozornosť potrebám poradenskej siete, často potom konal priamo proti záujmom poradcov a manažérov.“

Podľa informácií TREND.sk sa M. Repka začal venovať vlastnej sprostredkovateľskej spoločnosti, ktorú založil poza chrbát akcionárov Fincentra. Úzko mal pritom spolupracovať aj s jedným z územných riaditeľov, o jeho osude zatiaľ spoločnosť neinformovala.

Celý článok si môžete prečítať na etrend.sk.

Jedna odpoveď na “Napätie vo Fincentre: M. Repku náhle odvolali z vedenia spoločnosti”

  1. patrick píše:

    ano mate pravdu…pre media..aj ked realna pravda je uplne inde…ale to je fincentrum..a je to smutne, ked i sam sefko si poberie svoje vecicky a ide prec..do inej firmy..fincentrum, co ty na to? nepamatam si podobnu situaciu, kedy niekto taky odisiel resp. sa spolcil s inou spolocnostou…ale vy samozrejme najdete x dovodov, ako to vykomunikovat, aby ste ovecky odrzali v kosiari :))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *