Utorok 22. septembra. Meniny má Móric

Online banka Zuno garantuje najnižšie úroky na pôžičke

Banky 27.02.2014 | 10:26 0 Komentárov

Najnižšie úroky na pôžičke má Zuno, jediná online banka bez fyzických pobočiek na Slovensku. Klienti môžu požiadať o úver prostredníctvom internetu a nastaviť si splátky na mieru.

Medzi ponukami bánk Zuno garantuje najvýhodnejší úrok od 6,9 % p. a. na pôžičke pre klientov, ktorých úver sa pohybuje od 2001 do 20 000 eur. Poplatky za zriadenie a vedenie pôžičky klienti v Zuno neplatia. Finálnu sumu splátky si žiadatelia o pôžičku môžu vypočítať pomocou online kalkulačky, ktorá je k dispozícii na stránke banky. Po zadaní výšky požadovanej sumy a doby splatnosti, počas ktorej plánujú svoju pôžičku splatiť, im kalkulačka vypočíta mesačnú splátku, ktorá ostane rovnaká počas celej doby splácania.

Vybavenie pôžičky nevyžaduje žiadnu návštevu pobočky. Žiadosť o úver zadáva klient prostredníctvom internetu pomocou krátkeho online formuláru, pričom celý proces trvá len pár minút. Nie je potrebný ručiteľ ani udávanie účelu pôžičky, pôžička od Zuno je určená na čokoľvek. Úver je tiež možné pripoistiť v prípade, že počas jeho splácania dôjde k nepredvídateľnej udalosti, ktorá ovplyvní schopnosť splácania úveru. Banka ponúka poistenie v prípade smrti a invalidity, pracovnej neschopnosti a nezamestnanosti.

Nízke úroky sa týkajú aj tých, ktorí sa rozhodnú v Zuno refinancovať svoj starý úver. Banka ponúka tri úrokové sadzby, nastavené v závislosti od výšky úroku na predchádzajúcej pôžičke. Klienti tak môžu veľmi rýchlo zistiť, o čo výhodnejší bude ich nový úver. V Zuno je možné refinancovať nielen úvery z bánk, ale aj z nebankových subjektov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial