Pondelok 17. decembra. Meniny má Kornélia

Partners: Máme za sebou najúspešnejší rok s vysokým ukazovateľom pretrvania zmlúv

Spoločnosť Partners Group SK poskytla finančné služby takmer 95 tisícom klientov. Viac ako 1100 agentov uzatvorilo celkovo 53 494 zmlúv, čo je o10 % viac ako rok predtým. Obrat spoločnosti dosiahol 14 miliónov eur a ukazovateľ pretrvanosti zmlúv sa zvýšil na 95,17%.

„Filozofia profesionálneho poskytovania kvalitných finančných služieb prináša výsledky v podobe dvojciferného rastu vo viacerých kľúčových ukazovateľoch. A to všetko bez kompromisov voči parametru kvality, ktorý sa nám podarilo medziročne dokonca zvýšiť,“ vraví o vlaňajších výsledkoch spoločnosti Partners Group SK generálny riaditeľ Juraj Juras.

Ako dodáva, spoločnosť Partners Group SK v minulom roku rástla v kvantitatívnych aj kvalitatívnych ukazovateľoch: „Kvalita je od vzniku spoločnosti základom našej filozofie. V roku 2010 sme sa spoločne tešili z vynikajúceho výsledku v pretrvaní zmlúv, keď sme dosiahli 93,93 percenta. O rok nato máme pretrvanie zmlúv na úrovni 95,17 percenta. To je vysvedčenie priamo od klientov, ktoré je na trhu jedinečné.“

Rástli najmä životné poistenie, investície a úvery

V rámci jednotlivých segmentov finančných služieb sa v roku 2011 najviac darilo v životnom poistení. Počet uzatvorených zmlúv spoločnost zvýšila o 35%, keď rok ukončila s takmer 22 200 zmluvami. Predpísané poistné s výškou takmer 9 mil. eur zaznamenalo viac ako 26-percentný nárast. Významná je tiež penetrácia zmlúv so zaslúženou províziou, ktorá prekročila 28%.

Investície mali v roku 2011 taktiež rastový trend. Počet zmlúv sa zvýšil o 11,5% na takmer 11 200. V celkovom objeme dosiahli investície vďaka 15-percentnému medziročnému rastu až 62,2 mil. eur, čo spoločnosti podľa tlačovej správy zaistilo pozíciu lídra v tomto segmente.

Rok 2011 bol v Partners Group SK úspešný aj v oblasti úverov. Počet úverových zmlúv vzrástol o 44%, rovnako narástol objem úverov, v absolútnej hodnote takmer 190 mil. eur.

stavebnom sporení uzavreli spolupracovníci Partners Group SK 3 537 zmlúv s objemom cieľových súm viac než 34 mil. eur.

Prečítajte si

Partners spustili akciový program

Najvýznamnejším projektom v roku 2011 bolo v spoločnosti Partners Group SK spustenie akciového programu Partners For You®. Tento štvorročný strategický program rozvoja pozná svojich prvých 51 účastníkov a aj v roku 2012 sa budú ďalší spolupracovníci sústreďovať na to, aby od 1. 1. 2013 mohli rozšíriť jeho rady.

Zmeny nastali aj v produktovej oblasti: „Aj v roku 2011 sme rozvíjali našu stratégiu vytvárania produktov s pridanou hodnotou pre klientov a v spolupráci s našimi obchodnými partnermi sme priniesli na trh niekoľko produktových noviniek,“ približuje J. Juras.

Partners Group SK v tlačovej správe zdôrazňuje, že sa výrazne odlišuje od konkurencie aj v komplexnom systéme vzdelávania a integrovanej marketingovej a komunikačnej stratégii. Rok 2011 priniesol novinky aj v oblasti informačných technológií. Spolupracovníci majú od minulého roku k dispozícii finančno-informačný portál, ktorý má predstavovať revolučnú novinku v práci s dátami v oblasti finančných služieb a významne urýchľuje a sprehľadňuje prácu sprostredkovateľov. „Verím, že sa nám v tomto roku podarí nadviazať na tento mimoriadne pozitívny trend. Vnútorne na to máme najlepšie predpoklady,“ uzatvára Juraj Juras.  

Úvodná fotografia: partnersgroup.sk.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *