Sobota 20. júla. Meniny má Iľja, Eliáš

Seminár Briana Tracyho presunuli organizátori na marec

Záujemcovia zo Slovenska a Česka si počkajú na seminár Briana Tracyho až do marca. Pôvodný štvrťkový termín usporiadatelia „z organizačných dôvodov vážneho charakteru“ presunuli na jarný termín.

Na štvrtok 25. novembra bola avizovaná svetová premiéra najnovšieho programú Briana Tracyho. Účastníci bratislavského seminára mali vôbec ako prví spoznať pravidlá úspešného riadenia firmy, vychádzajúce z najaktuálnejších poznatkov a vývoja vo svete.

Nový termín v marci

Z organizačných dôvodov sa podujatie presúva na najbližší možný termín, ktorý je plánovaný na marec 2011. Náhradný termín oznámia usporiadatelia v nasledujúcich dňoch. Vstupenky, ktoré získali čitatelia Investujeme.sk v súťaži, zostávajú platné aj na marcovú konferenciu.

Kto je Brian Tracy?

Brian Tracy je vo svete považovaný za významného odborníka, ktorý sa viac ako 40 rokov venuje rozvoju ľudských zdrojov a rozvoju osobnej efektivity. Na jeho seminároch sa každoročne zúčastňujú státisíce ľudí. Pomáha vedúcim predstaviteľom svetových korporácií ako IBM, Ford, Hewlett Packard, Pepsi, Siemens a mnohým ďalším. Je zakladateľom Brian Tracy University, najväčšieho online vzdelávacieho centra určeného pre náročných podnikateľov, ktoré pôsobí v 32 krajinách. Vytvoril viac ako 500 školiacich programov, čo sa mu podarilo ako jedinému školiteľovi v histórii a prostredníctvom ktorých pokrýva celé spektrum ľudskej aj podnikovej výkonnosti. Je autorom 49 kníh, ktoré boli preložené do 36 jazykov a predávajú sa v 52 krajinách sveta.

Viac o seminári na
www.tajomstvo-uspechu.sk .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *