Sobota 20. júla. Meniny má Iľja, Eliáš

Seminár Briana Tracyho už tento týždeň, poznáme víťazov súťaže o lístky

Slovenskí a českí manažéri si už tento týždeň budú môcť osvojiť mimoriadne efektívne znalosti úspešného vedenia firmy. Vo štvrtok 25. novembra 2010 vystúpi v Bratislave tréner lídrov Brian Tracy so svojím špeciálne pripraveným seminárom „Umenie výnimočného vodcu.“

V druhom kole súťaže o 2×1 vstupenku na tento seminár sa sťastie usmialo na Tibora Schätzela a Michala Šestáka. Redakcia Investujeme.sk víťazom blahoželá a ďakuje všetkým súťažiacim za zapojenie sa do súťaže.

Lístky sú stále v predaji  

Kto nevyhral, ale rád by Briana Tracyho videl na vlastné oči, stále má príležitosť. Lístky sú ešte stále v predaji na stránke www.tajomstvo-uspechu.sk.

Motiváciou môže byť, že najnovší program Briana Tracyho bude mať na Slovensku svetovú premiéru! Účastníci bratislavského seminára budú vôbec prví, ktorí budú mať možnosť spoznať pravidlá úspešného riadenia firmy, vychádzajúce z najaktuálnejších poznatkov a vývoja vo svete.

Kto je Brian Tracy?

Brian Tracy je vo svete považovaný za významného odborníka, ktorý sa viac ako 40 rokov venuje rozvoju ľudských zdrojov a rozvoju osobnej efektivity. Na jeho seminároch sa každoročne zúčastňujú státisíce ľudí. Pomáha vedúcim predstaviteľom svetových korporácií ako IBM, Ford, Hewlett Packard, Pepsi, Siemens a mnohým ďalším. Je zakladateľom Brian Tracy University, najväčšieho online vzdelávacieho centra určeného pre náročných podnikateľov, ktoré pôsobí v 32 krajinách. Vytvoril viac ako 500 školiacich programov, čo sa mu podarilo ako jedinému školiteľovi v histórii a prostredníctvom ktorých pokrýva celé spektrum ľudskej aj podnikovej výkonnosti. Je autorom 49 kníh, ktoré boli preložené do 36 jazykov a predávajú sa v 52 krajinách sveta.

Brian Tracy na Slovensku

Po prvýkrát na Slovensku Brian Tracy predstaví svoj program vyvinutý na základe 30 ročných skúsenosti získaných v rámci konzultácii s TOP manažmentom svetových spoločností. Seminár „Umenie výnimočného vodcu“ účastníkom ponúka konkrétne stratégie:

  • ako určiť najvhodnejší štýl vedenia pre každú situáciu,
  • ako správne motivovať a nastavovať obchodné ciele a úlohy,
  • ako si vybrať a udržať najlepších ľudí,
  • ako nájsť lukratívne príležitosti a prosperovať aj v nepriaznivých časoch,
  • ako efektívne pracovať s vlastným časom,
  • + ďal šie osvedčené zásady vedenia firmy.

Kedy a kde

Celodenný seminár „Umenie výnimočného vodcu“ sa uskutoční dňa 25.11.2010 v Aule Ekonomickej univerzity na Dolnozemskej ceste 1 v Bratislave. Vstupenky sú v predaji na  www.tajomstvo-uspechu.sk, kde nájdete aj všetky potrebné informácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *