Utorok 07. apríla. Meniny má Zoltán

Staňte sa spoluautormi Investujeme.sk

Editorial Redakcia 06.06.2012 | 12:00 0 Komentárov

V redakcii Investujeme.sk nás teší rastúci záujem zo strany čitateľov. V snahe ponúkať ešte viac užitočného obsahu sme sa rozhodli rozšíriť rady externých autorov. Príležitosť písať pre Investujeme.sk sa otvára pre schopných obchodníkov s cennými papiermi, analytikov, ekonomických pedagógov, finančných poradcov a sprostredkovateľov a aj šikovných študentov.  

Pre finančných odborníkov znamená publikovanie na Investujeme.sk možnosť zviditeľniť svoje meno pred potenciálnymi klientmi, upozorniť na kvalitné výsledky vlastnej práce a prispieť k verejnej diskusii o dôležitých ekonomických otázkach. Lákadlom môže byť aj fakt, že medzi čitateľmi nechýbajú ekonomickí novinári, ktorí si u nás vedia nájsť témy na vlastné články.

Pre študentov znamená písanie pre nás možnosť získať cenné kontakty a naštartovať zaujímavú kariéru.

Kto a čím sa môže uplatniť na Investujeme.sk?

  • Obchodníci s cennými papiermi sa vedia prezentovať trhovými komentármi, kvalitnými analýzami i edukatívnymi článkami.
  • Ekonomickí analytici a pedagógovia z VŠ môžu upozorniť na výsledky vlastnej práce, otvoriť verejnú diskusiu o nových témach, či prispieť k posilňovaniu ekonomického povedomia a finančnej gramotnosti.
  • Finanční poradcovia a sprostredkovatelia určite zaujmú netradičnými riešeniami klientských problémov a recenziami finančných produktov.
  • Študenti môžu získať cenné kontakty a vytvoriť si priestor pre rast kariéry.

Ak si myslíte, že máte čo ponúknuť, kontaktujte nás na adrese redakcia@investujeme.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *