Utorok 17. júla. Meniny má Bohuslav

Súťaž o lístky na B. Tracyho: Poznáme víťazov prvého kola, pokračujeme druhým kolom

Medzi čitateľmi Investujeme.sk je obrovský záujem o lístky na seminár „Umenie výnimočného vodcu“, čo sa prejavilo aj vysokou účasťou v súťaži. Po prvom kole už poznáme mená dvojice šťastlivcov. Kto nevyhral, nech nezúfa, od pondelka pokračujeme druhým kolom, v hre sú ďalšie dva lístky.

Ďakujeme všetkých súťažiacim za zapojenie sa. Správna odpoveď bola, že podľa Briana Tracyho priemerný zamestnanec pracuje na 5% svojich schopností a možností. Po prvom kole sa šťastie usmialo na Ivana DusenkaRadoslava Valka. Oboch výhercov budeme kontaktovať a dohodneme sa s nimi na spôsobe odovzdania lístkov.

Súťaž pokračuje v pondelok 8. novembra druhým kolom, opäť sa hrá o dva lístky

Pripomeňme, že slovenskí a českí manažéri majú príležitosť osvojiť si mimoriadne efektívne znalosti úspešného vedenia firmy. Už 25. novembra 2010 vystúpi v Bratislave tréner lídrov Brian Tracy so svojím špeciálne pripraveným seminárom „Umenie výnimočného vodcu.“

Brian Tracy sa viac ako 40 rokov venuje rozvoju ľudských zdrojov a rozvoju osobnej efektivity a je považovaný za významného odborníka v tejto oblasti. Na jeho seminároch sa každoročne zúčastňujú státisíce ľudí. Pomáha vedúcim predstaviteľom svetových korporácií ako IBM, Ford, Hewlett Packard, Pepsi, Siemens a mnohým ďalším. Vytvoril viac ako 500 školiacich programov, čo sa mu podarilo ako jedinému školiteľovi v histórii a prostredníctvom ktorých pokrýva celé spektrum ľudskej aj podnikovej výkonnosti. Je autorom 49 kníh, ktoré boli preložené do 36 jazykov a predávajú sa v 52 krajinách sveta.

Servery Investujeme.cz a Investujeme.sk sú mediálnymi partnermi podujatia.

Viac informácií o výnimočnom seminári sa dozviete na stránke www.tajomstvo-uspechu.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *