Nedeľa 07. júna. Meniny má Róbert

Zaregistrujte sa a nové články vám Investujeme.sk pošle e-mailom!

Editorial Redakcia 04.12.2009 | 00:00 0 Komentárov

Odborný portál Investujeme.sk bude bližšie k svojim čitateľom. Od pondelka 7. decembra budú všetci registrovaní užívatelia dostávať e-mailom anotácie na publikované texty. Aj v prípade časovej zaneprázdnenosti im tak neujde žiada dôležitá informácia.

Ako sa registrovať?

Čitatelia sa môžu registrovať vyplnením jednoduchého formulára a každý pracovný im budeme posielať anotácie na hlavné články, krátke správy, tlačové správy a blogy. Registráciu ocenia aj čitatelia, ktorí sa zapájajú do diskusií – do e-mailu im budú chodiť nové príspevky vo zvolených diskusiách.

V prípade nejasností a problémov radi pomôžeme. Pre tento účel je k dispozícii e-mailová adresa newsletter@investujeme.sk.  

Nezabúdajte na RSS kanál

E-mailom zasielame anotácie hlavných článkov, krátkych správ, tlačových správ a blogov. Investujeme.sk však ponúka v spolupráci s poprednými obchodníkmi s cennými papiermi investičné a burzové spravodajstvo. Tieto správy nie sú pre svoju početnosť zaradené do newslettra. Pokiaľ chcete byť pravidelne informovaný, odporúčame využívať RSS čítačku.

Dajte nám vedieť, čo chcete na Investujeme.sk nájsť

Investujeme.sk je portál pre čitateľov a preto radi privítame pripomienky a návrhy na zlepšenie. K dispozícii je adresa newsletter@investujeme.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *