Sobota 20. júla. Meniny má Iľja, Eliáš

Zmeňte sa z manažéra na lídra: Brian Tracy vystúpi 2. marca

Jeden človek, 6 kontinentov, 55 krajín, 1000 spolupracujúcich spoločností, 4000 vystúpení, viac ako 5 000 000 vyškolených osobností – to je v číslach jeden z najuznávanejších svetových korporátnych trénerov. Brian Tracy totiž manažérov pretvára na úspešných lídrov. Líderstvo je totiž jeden z rozhodujúcich faktorov, ktorý predurčuje úspech v podnikaní.

Príležitosť osvojiť si mimoriadne efektívne znalosti úspešného vedenia firmy majú vôbec po prvýkrát aj slovenskí manažéri. Už 2. marca 2011 Brian Tracy vystúpi v Aule Ekonomickej univerzity v Bratislave so svojím špeciálne pripraveným seminárom „Umenie výnimočného vodcu.“ Nijaké abstraktné koncepty, nijaké akademické teórie – osvojte si účinné pravidlá, konkrétne tipy a usmernenia od autora svetovo najpredávanejšieho programu time-managementu „How to master your time“.

Kto je Brian Tracy?

Brian Tracy je vo svete považovaný za významného odborníka, ktorý sa viac ako 40 rokov venuje rozvoju ľudských zdrojov a rozvoju osobnej efektivity. Na jeho seminároch sa každoročne zúčastňujú státisíce ľudí. Pomáha vedúcim predstaviteľom svetových korporácií ako IBM, Ford, Hewlett Packard, Pepsi, Siemens a mnohým ďalším. Je zakladateľom Brian Tracy University, najväčšieho online vzdelávacieho centra určeného pre náročných podnikateľov, ktoré pôsobí v 32 krajinách. Vytvoril viac ako 500 školiacich programov, čo sa mu podarilo ako jedinému školiteľovi v histórii a prostredníctvom ktorých pokrýva celé spektrum ľudskej aj podnikovej výkonnosti. Je autorom 49 kníh, ktoré boli preložené do 36 jazykov a predávajú sa v 52 krajinách sveta.

Brian Tracy na Slovensku

Po prvýkrát na Slovensku Brian Tracy predstaví svoj program vyvinutý za 30 ročné skúsenosti získané v rámci konzultácii s TOP manažmentom svetových spoločností. Seminár „Umenie výnimočného vodcu“ účastníkom ponúka konkrétne stratégie:

 • ako určiť najvhodnejší štýl vedenia pre každú situáciu
 • ako správne motivovať a nastavovať obchodné ciele a úlohy
 • ako si vybrať a udržať najlepších ľudí
 • ako nájsť lukratívne príležitosti a prosperovať aj v nepriaznivých časoch
 • ako efektívne pracovať s vlastným časom a ďalšie osvedčené zásady vedenia firmy

Kedy a kde

Celodenný seminár „Umenie výnimočného vodcu“ sa uskutoční dňa 2.3.2011 v Aule Ekonomickej univerzity na Dolnozemskej ceste 1 v Bratislave. Vstupenky sú v predaji na www.tajomstvo-uspechu.sk, kde nájdete aj všetky potrebné informácie.

2 odpovede na “Zmeňte sa z manažéra na lídra: Brian Tracy vystúpi 2. marca”

 1. GEJZA píše:

  Snad to dopadne lepsie ako naposledy 🙂

 2. Fero píše:

  ako to dopadlo minule ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *