Piatok 22. február. Meniny má Etela

AXA ponúka Balance Dynamic bez vstupného a výstupného poplatku

Investičné životné poistenie Balance Dynamic od spoločnosti AXA ponúka garanciu 100% návratnosti vložených prostriedkov. Výnosy závisia od vývoja troch akciových indexov (Dow Jones EURO STOXX, S&P 500 3 a FootsieR100.)

Ide o tretiu tranžu v rámci produktov Balance, poistná doba je 8 rokov a minimálna hodnota počiatočnej investície je 3 300 eur. V prípade smrti úrazom je vyplatená aktuálna hodnota investície zvýšená o 50 %, najviac 20 000 €. „Obrovskou výhodou produktu Balance Dynamic sú nulové vstupné aj výstupné poplatky,“ dodal riaditeľ životného poistenia a investičných fondov AXA Ľubor Vrlák.

Prečítajte si: Nové jednorazové investičné životné poistenie Balance Dynamic.

Zdroj: TS AXA.

Jedna odpoveď na “AXA ponúka Balance Dynamic bez vstupného a výstupného poplatku”

  1. Ferco píše:

    Dostal som od spoločnosti AXXA informáciu o tom, ako pracovali moje vložené prostriedky do tohto podielového fondu. Vložil som minulého roku 5728 Euro a za celý rok sa mi zhodnotilo na 5699 Euro.Kde je tá garancia vložených peňazí, skôr si myslím, že moje vložené prostriedky za celý rok sú znížené o poplatky, inak tie peniaze vo fonde spali, nepracovali. Zase živím manažmenť fondu.
    Mám obavu, či spoločnosť vôbec dokáže dodržať podmienku 100 % návratnosti, ak nedokáže zhodnoťiť ani 1 %……Oni dokonca nie sú schopní hodnoverne zhodnotiť prečo k poklesu došlo, to je smnutné…..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *