Nedeľa 12. júla. Meniny má Nina

Capital & Financial Protection je novým členom AFISP, zostáva aj v SASP

Spoločnosť Capital & Financial Protection sa od 1. marca 2013 stala riadnym členom Asociácie finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov. AFISP aktuálne združuje 16 finančno-sprostredkovateľských spoločností.

„Je to pre nás významný krok. O členstvo v Asociácii sme mali záujem z rôznych dôvodov. Jedným z tých najpodstatnejších je, že sa chceme aktívne podieľať na vytváraní etického prostredia finančného poradenstva a sprostredkovania,“ povedala výkonná riaditeľka spoločnosti Capital & Financial Protection Stanislava Struhárová. Zároveň dodala, že vstup do Asociácie je pozitívnym signálom nielen pre samotných finančných poradcov ale i klientov aj vzhľadom k tomu, že sa spoločnosť stotožňuje s etickým kódexom združenia. V ňom sa uvádza, že Asociácia chráni záujmy nielen svojich členov ale i spotrebiteľov. Práve u nich chce zvyšovať dôveru voči finančnému sprostredkovaniu a poradenstvu.

Okrem AFISP je zároveň spoločnosť Capital & Financial Protection členom Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP). „Sme jedinou spoločnosťou, ktorá je členom v oboch asociáciách,“ poukázala Stanislava Struhárová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *