Pondelok 22. apríla. Meniny má Slavomír

Časopis EUROMONEY ocenil Slovenskú sporiteľňu

Slovenská sporiteľňa získala už piaty rok po sebe medzinárodné ocenenie Najlepšia banka na Slovensku – Euromoney 2015 Awards for Excellence. Ocenenia udeľuje britský odborný časopis Euromoney. 

Ocenenia Euromoney Awards for Excellence sú považované za najuznávanejšie vo finančnom svete. Odborný mesačník Euromoney, ktorý sa špecializuje na bankové a kapitálové trhy a je rešpektovaným zdrojom informácií v oblasti globálnych financií, udeľuje ocenenia najlepším bankám po celom svete už viac ako 20 rokov.

Banky hodnotí odborná porota zložená z odborníkov magazínu Euromoney a novinárov. Tí každoročne hodnotia kvalitu poskytovaných služieb klientom, hospodárske výsledky, inovatívny prístup. Euromoney v tomto roku vyhlásil najlepšie banky v takmer 200 krajinách, tiež 50 regionálnych a 20 globálnych ocenení. „Dostali sme tisíc prihlášok od bánk z celého sveta, strávili sme veľké množstvo času vyhodnocovaním a som presvedčení, že víťazi si svoje ceny naozaj zaslúžia. Tieto ocenenia ukázali, že prostredie po finančnej kríze sa mení k lepšiemu,“ povedal šéfredaktor Euromoney Clive Horwood.

„Poctivé bankovníctvo je beh na dlhú trať, preto si vážim, že sa nám toto renomované ocenenie podarilo získať už piaty rok po sebe. Ocenenie je pre nás tiež motiváciou, aby sme sa stále zlepšovali a mali ešte viac spokojných klientov,“  povedal Štefan Máj, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Slovenskej sporiteľne.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *