Nedeľa 01. novembra. Meniny má Denisa

Čitateľská poradňa: Môžem platiť poistné ku kreditnej karte v splátkach?

V spolupráci s mBank uverejňujeme seriál expertných poradní o bankových produktoch. Čitatelia môžu svoje otázky posielať na adresu redakcia@investujeme.sk. Odpovede mBank budeme následne zverejňovať v pravidelných intervaloch.


Dostala sa ku mne informácia, že je možnosť poistiť sa ku platobnej karte. Je pravdou, že toto poistenie nemusím platiť naraz celé, ale postupne v mesačných splátkach? – Michal z Bratislavy

Odpovedá Jan Kamenský, produktový manažér pre poistenie, mBank

Dobrý deň Michal, Vaša informácia je správna. Ku kreditným aj debetným kartám je však možné uzatvoriť viacero druhov poistenia. Od poistenia zneužitia karty, cestovného poistenie a asistenčných služieb, poistenia schopnosti splácať, ale aj nákupu, online identity, alebo pravidelných výdavkov. Všetky sa platia postupne mesačne a ide o sumy od niekoľkých centov, do pár eur. Takže sa nemusíte obávať väčšieho finančného výdavku.

Ak ste klientom mBank, môžete si každé z uvedených poistení aktivovať kdekoľvek a kedykoľvek prostredníctvom bankovej mobilnej aplikácie. Takže, ak by ste cestovali a na letisku, alebo ceste k moru, či do hôr si uvedomili, že Vám chýba cestovné poistenie, prostredníctvom mobilnej aplikácie mBank si ho môžete uzatvoriť pomocou pár klikov. Vaša poistka bude platná ihneď nasledujúci deň. 


ČI: 26092016

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial