Pondelok 15. októbra. Meniny má Terézia

Finančný sprostredkovateľ vraždil, pre peniaze

30-ročný finančný sprostredkovateľ Igor M. riešil svoje dlhy mimoriadne drastickým spôsobom. Namiesto toho, aby svoju dlžobu vrátil, 50-ročného veriteľa zavraždil. 

Ako informovalo Krajské riaditeľstvo PZ v Trenčíne, vrah sa stretol s 50-ročným Jozefom, ktorému odmietol vrátiť požičané peniaze: „Jozef mu povedal, že ak mu peniaze nevráti, tak to oznámi na polícii. Po tomto ho obvinený Igor fyzicky napadol. Najskôr ho udrel päsťou do tváre a keď Jozef spadol na zem, tak ho opakovane udieral do hlavy kovovým kľúčom o dĺžke 30– 40 cm. Potom mu okolo krku omotal špagát. V dôsledku týchto útokov Jozefovi spôsobil zranenia na následky ktorých podľahol. Telo potom naložil do auta a odviezol mimo mesta Prievidza ( do k.ú. Veľká Čausa).“

Po Jozefovi najskôr policajti pátrali ako po nezvestnom, jeho telo našli vo štvrtok 24. mája.  Obvinený Igor bol umiestnený do cely predbežného zadržania a vyšetrovateľ spracoval návrh na jeho vzatie do väzby. Vrahovi hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na pätnásť až dvadsať rokov.

Podľa polície pracoval Igor ako „finančný poradca pre jednu prievidzskú spoločnosť“. Podľa informácií Investujeme.sk je stále registrovaný ako podriadený finančný agent vo všetkých piatich sektoroch a pôsobí vo veľkej spoločnosti na jednej z najnižších pozícií (R2). Veľmi sa  mu však nedarilo, v marci dosiahol príjem na úrovni niekoľko sto eur. 

2 odpovede na “Finančný sprostredkovateľ vraždil, pre peniaze”

  1. Tomáš píše:

    iróniou je tá reklama pod článkom,potrebujete si požičať?:D

  2. Miloš píše:

    V tomto prípade zlyhal nielen obvinený ale aj jeho nadriadený. Nechať v takejto práci človeka živoriť, nekontrolovať jeho prácu a príjem a nepomôcť mu profesionálne rásť je nezodpovednosť, nezáujem alebo neschopnosť manažéra. Bohužiaľ, niektorí manažéri niektorých spoločností sa riadia heslom: „čím viac ľudí v tíme, tým lepší manažér, výkon a schopnosti nie sú podstatné, hlavne, že dýcha!“. Na druhej strane – vraždiť za 1500 eur, tu nie je čo tolerovať!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *