Piatok 22. marca. Meniny má Beňadik

Fincentrum vyplatilo dividendy až do 20 tisíc eur na sprostredkovateľa

Spoločnosť Fincentrum vyplatila 88 najlepším sprostredkovateľom a manažérom na Slovensku a v Českej republike dividendy v rámci akciového programu, ktorý spustila v roku 2013. Výška vyplatených dividend pre jednotlivých sprostredkovateľov – akcionárov, sa pohybovala od sto do 20 tisíc eur. Priemerná vnútorná miera návratnosti akcií (IRR) pre sprostredkovateľov dosiahla 22 percent.

Výplatu dividendy umožnili veľmi dobré výsledky spoločnosti za rok 2017. Predovšetkým v Českej republike sa spoločnosti na vysoko konkurenčnom trhu darilo, keď rástla o desať percent. Tržby oboch spoločností na slovenskom a českom trhu dosiahli celkovo 65 mil. eur, čím si udržali dynamiku rastu z predchádzajúcich rokov.

Na slovenské pomery unikátny akciový program zaviedlo Fincentrum v roku 2013. Medzi najlepších sprostredkovateľov a manažérov Fincentra bolo rozdelených viac ako sedem percent akcií spoločnosti. Výnosnosť akcií je závislá na čase a miere zapojenia sprostredkovateľov do akciového programu.

Fincentrum má najštedrejší akciový program pre sprostredkovateľov na českom a slovenskom trhu. Aj vďaka tomu je svojím rozsahom a počtom zapojených sprostredkovateľov unikátny, a my sme tomu radi. Sprostredkovatelia a riaditelia pre nás boli v uplynulých rokoch dôležitými partnermi, rástli s nami a my s nimi,“ uviedol Petr Stuchlík, zakladateľ a predseda predstavenstva spoločnosti Fincentrum.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *