Streda 17. októbra. Meniny má Hedviga

Fincentrum zvýšilo rast tržieb o 82%

Skupina Fincentrum zaznamenala v prvom polroku rast tržieb o 82% na viac ako 392 mil. českých korún, pričom počet uzatvorených zmlúv sa zdvojnásobil na viac ako 67 tisíc.

Sprostredkovatelia Fincentra na Slovensku uzavreli v priebehu prvého polroka 2010 necelých 11 tisíc zmlúv o finančných produktoch, čo je medziročný nárast 417 %. Celkové tržby na Slovensku prekročili 2 mil. eur (oproti 0,76 mil. eur v rovnakom období roku 2009). Objem dojednaných hypotekárnych úverov desiatky partnerských hypotekárnych bánk vzrástol na Slovensku sedemnásobne na 38 mil. eur.

„Obrat Fincentra za prvý polrok 2010 je oveľa vyšší ako za celý rok 2009, čo potvrdzuje, že Fincentrum je dnes prvou voľbou pre poradcov i klientov. Najviac ma teší skutočnosť, že naši sprostredkovatelia ponúkajú klientom naozaj komplexnú službu o čom svedčí nielen vývoj v sprostredkovaní poistných a investičných produktov, ale aj masívny rast na trhu úverov na bývanie,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Fincentrum na Slovensku Milan Repka.

Podľa tlačovej správy spoločnosti sú pozitívne výsledky skupiny: "p
reukázateľným dôsledkom návratnosti investícií do vzdelávania finančných poradcov a dôrazu na kvalitu individuálneho finančného poradenstva. O raste produktivity poradcov svedčí aj fakt, že rast obratu a predovšetkým rast počtu sprostredkovaných zmlúv je rýchlejší ako rast počtu poradcov skupiny Fincentrum."   

Mediálna divízia Fincentrum Media prevádzkuje odborné portály investujeme.cz, investujeme.sk a hypoindex.cz.

Zdroj: TS Fincentrum. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *