Sobota 23. február. Meniny má Roman, Romana

Global Finance: Najlepší internet banking má Tatra banka

Podľa medzinárodného magazínu Global Finance je bankou s najlepším internet bankingom pre individuálnych klientov na Slovensku Tatra banka.

Porota Global Finance sa rozhodovalo udelení tohto ocenenia práve Tatra banke na základe posudzovaných faktorov ako sú schopnosť prilákať nových klientov, benefity, ktoré on-line bankingprináša alebo jeho vzhľad a funkcionalita, pričom je kladený dôraz na to, aby sa klient mohol pripoužívaní Internet bankingu spoľahnút na to, že jeho financie sú v maximálnom bezpečí. Tatra banka obhájila tento titul kontinuálne deviatykrát za sebou odroku 2002.

„To, že Global Finance už deviaty raz ocenil Internet banking Tatra banky ako najlepší naSlovensku, je pre nás veľkou poctou. O to viac, že je toto ocenenie podložené neustálym rastompočtu aktívnych používateľov Internet bankingu, zvyšujúcim sa podielom elektronických transakcií, ako aj záujmom o využívanie našich inovácií. Všetko toto sú dôvody, prečo sa naďalej budeme snažiť prinášať klientom Internet banking zodpovedajúci požiadavkám moderného daily bankingu,” hovorí riaditeľka odboru elektronickýchdistribučných kanálovNatália Major.

Zdroj: TS Tatra banky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *