Nedeľa 21. októbra. Meniny má Uršuľa

Investujeme.cz: Aká je spolupráca českých a slovenských Partners?

Vznik českých Partners for Life Planning a slovenských Partners Group SK je datovaný do rovnakého obdobia. Obe spoločnosti začali na svojich územiach činnosť okolo júna 2007. Aj ich základňa vznikla rovnako – odtrhnutím významnej časti štruktúry OVB. Spoločnosti vždy pracovali samostatne a akékoľvek prepojenia dementovali.

O momentálny stav spolupráce sa zaujímal český server Investujeme.cz. "Spoločnosti Partners for Life Planning a Partners SK sa dohodli na vzájomnej úzkej spolupráci, na základe ktorej českí a slovenskí finanční sprostredkovatelia môžu podnikať prostredníctvom materských spoločností na oboch trhoch. Z uvedeného dôvodu pôvodný zámer podniku na českom trhu prostredníctvom Partners Group Holding stratil aktuálnosť," uviedla k otázke na možné plány prepojenia spoločnosť Partners Group SK.

Spojenie spoločností Partners v Česku a na Slovneku však stále nie je zavrhnutá. Naopak. Prebiehajúce prípravy na spojenie potvrdil Petr Borkovec z českých Partners: "Partners CZ a Partners SK sú sesterské organizácie v strategickej a stále sa prehlbujúcej spolupráci. Od 1. 7. poradcovia z Česka môžu fungovať na slovenské a naopak a dochádza tak k previazanie distribučných sietí. na ďalších krokoch spolupráce a prepojenia do holdingu sa pracuje, ale jedná sa o dlhodobý proces."

Zdroj a podrobnejšie informácie Investujeme.cz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *