Sobota 23. marca. Meniny má Adrián

Michal Knapp odchádza z vedenia českého Broker Trustu

Po necelých troch rokoch opúšťa Michal Knapp pozíciu generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva spoločnosti Broker Trust. Po vzájomnej dohode sa tak stane ku 30. aprílu. Do vedúcej exekutívnej pozície vo firme sa vracia Zdeněk Sluka.

„Podieľať sa na rozvoji Broker Trustu v posledných troch rokoch bola skvelá príležitosť a pracovná skúsenosť. Opúšťam stabilnú spoločnosť, ktorá je v skvelej kondícii a ide po ceste jasného, ​​organického a udržateľného rastu. Som hrdý na to, čo sme spoločne s našimi partnermi dokázali. Prajem Broker Trustu na jeho ďalšej ceste nahor všetko dobré,“ hovorí Michal Knapp. Pozíciu generálneho riaditeľa zastával od októbra 2015.

„Finančné poradenstvo prechádza veľmi dynamickým vývojom a práca finančného poradcu je stále náročnejšia. Tento tlak môže poradca zvládnuť len vďaka najmodernejšiemu technologickému zázemiu, ktoré mu ušetrí čas, postráži legislatívu a poskytne potrebné analytické know-how. Mojimi prioritami tak bude naplnenie stratégie digitalizácie a podpory podnikania našich partnerov,“ doplnil Zdeněk Sluka.

Zdroj: Tlačová správa Broker Trust

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *