Utorok 12. novembra. Meniny má Svätopluk

Nezávislí makléri môžu hlasovať v ankete o Najlepšiu poisťovňu

Poistenie Peter Apolen 06.10.2014 | 10:21 0 Komentárov

Súčasťou Fóra sprostredkovateľov poistenia SIBAF (Slovak Insurance Broker and Agent Forum) bude aj vyhlasovanie výsledkov ankety o najlepšiu poisťovňu v dvoch kategóriách – Najlepšia poisťovňa priemyslu a podnikateľov a Najlepšia poisťovňa vozidiel. Hlasovať môžu nezávislí makléri podľa vopred stanovených kritérií. Prebieha do 14. októbra. Výsledky budú vyhlásené na 21. októbra na galavečere, ktorý sa uskutoční v priestoroch NH Gate One Hotela v Bratislave.

Galavečer bude nasledovať po konferencii SIBAF, ktorej sa každoročne zúčastňujú okrem predstaviteľov poisťovní a sprostredkovateľov poistenia zo Slovenska a zahraničia, aj zástupcovia Národnej banky Slovenka, ministerstva financií, vedeckého, podnikateľského a právnického prostredia.

Organizátori, ktorými sú: Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP) a Slovenská asociácia rizikového manažmentu (SARM) budú vyhlasovať aj cenu Osobnosť SIBAF 2014 za celoživotný prínos pre oblasť sektora poisťovníctva a tiež víťazov súťaže o Najlepšiu diplomovú prácu v oblasti poisťovníctva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *