Streda 23. septembra. Meniny má Zdenka

Nová šéfka produktového manažmentu v Zuno

Tím produktového manažmentu a CRM direct banky ZUNO na Slovensku a v Čechách povedie Lenka Hritzová, ktorá doteraz pôsobila na pozícii manažéra produktového tímu.

„Lenku vnímam od začiatku jej pôsobenia ako cieľavedomého človeka. Postupne sa prepracovala na pozíciu lídra. Veľmi oceňujem jej zdravý pohľad na vec a po ľudskej stránke primeranú dávku pokory, ktorá z nej vyžaruje. Je odborníčkou vo svojom fachu, a preto nepochybujem o tom, že svoj tím povedie správnou cestou,“ hovorí Peter Lakata, riaditeľ pre marketing direct banky ZUNO.

Pred príchodom do ZUNO Lenka pracovala ako produktový špecialista v Tatra banke a VÚB. Do ZUNO prišla začiatkom roka 2011 a po celý čas sa venovala vývoju produktov direct banky. Začínala na pozícii produktového manažéra pre poistenie, kde sa zameriavala najmä na bankopoistné produkty. 

Lenka je absolventkou Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave, kde získala inžiniersky titul v odbore financie, bankovníctvo a investovanie. Špecializuje sa na vývoj produktov a podporu predaja. Miluje prírodu a vo svojom voľnom čase sa rada venuje turistike či kolieskovému korčuľovaniu.

Zdroj: Zuno

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial