Nedeľa 17. február. Meniny má Miloslava

Oberbank rozširuje portfólio o úverové produkty pre fyzické osoby

Oberbank vstúpila na slovenský trh v októbri tohto roka produktami pre podnikateľov. Svoju činnosť rozširuje o spotrebné úvery a úvery na prefinancovanie bývania pre fyzické osoby.

Cieľovou skupinou finančnej inštitúcie sa stalo podnikateľské zázemie pre malé a stredné firmy ako aj postupne sa rozširujúca skupina klientov retailového bankovníctva.

„Oberbank koncern zaznamenáva aj v tomto roku nárast vo všetkých dôležitých oblastiach. Výsledky za prvé tri štvrťroky tohto roku hovoria o vyše 4% náraste bilančnej sumy, takmer 6% vzostupe poskytnutých úverov a takmer 10% zvýšení primárnych vkladov. Čísla ukazujú, že stratégia rastu, ktorú si spoločnosť vytýčila, je úspešná. K tomuto pozitívnemu stavu prispieva samozrejme aj v tomto roku otvorená pobočka v Bratislave a postupné dopĺňanie jej produktového portfólia a už teraz môžem povedať, že v budúcom roku budeme otvárať ďalšie pobočky na Slovensku. V Nitre a Žiline. Zároveň musím skonštatovať, že naše postavenie na finančnom trhu získava na vážnosti aj vďaka dôslednej orientácii na klienta a nie na riskantné špekulatívne obchody. Realizujeme len také obchody, ktoré vieme zvládnuť vlastnými silami“, komentuje obchodný rok Helmuth Enzenhofer, vedúci organizačnej zložky Oberbank AG v Slovenskej republike.

Zdroj:
TS Oberbank
.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *