Stvrtok 18. októbra. Meniny má Lukáš

OVB Allfinanz Slovensko bolo exkluzívnym partnerom Národných dní kariéry 2013

Sprostredkovateľská spoločnosť OVB Allfinanz Slovensko bola exkluzívnym partnerom Národných dní kariéry 2013, ktoré v Bratislave a Košiciach pripravila študentská organizácia AISEC.

Hlavným cieľom podujatia bolo sprostredkovať kontakt medzi spoločnosťami a potenciálnymi zamestnancami z radov mladých ľudí, študentov a absolventov vysokých škôl. „Naším cieľom bolo poskytnúť študentom informácie o alternatíve, ktorú ponúka OVB. Možnosť rozvoja vlastného podnikania v oblasti, ktorá má veľkú budúcnosť, považujeme za jedinečnú príležitosť pre ctižiadostivých a cieľavedomých ľudí”, hovorí Jaroslav Vonkomer, predseda predstavenstva OVB Allfinanz Slovensko.

Počas košického a bratislavského podujatia bolo študentom k dispozícii celkom 55 spolupracovníkov OVB. Priamo vo výstavnom stánku OVB poskytli viac ako 1000 zúčastneným študentom informácie najpovolanejší odborníci na financie z OVB. “Finančné sprostredkovanie je pre študentov atraktívne kvôli rastúcemu dopytu po finančných službách medzi verejnosťou a samozrejme aj pre možnosť rýchleho štartu kariéry”, povedala Ivica Chačaturianová, riaditeľka odboru vzdelávania a vzťahov s verejnosťou OVB Allfinanz Slovensko.

Zdroj: TS OVB.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *