Stvrtok 18. január. Meniny má Drahomíra

OVB bude exkluzívnym vystavovateľom na Národných dňoch kariéry

Finančno-sprostredkovateľská spoločnosť OVB a maloobchodný reťazec Lidl budú vystavovateľmi na 18. ročníku pracovného veľtrhu mladých Národné dni kariéry so štatútom „exkluzívne spoločnosti“. NDK otvoria svoje brány pre mladých túto stredu a štvrtok v bratislavskej Inchebe a 21. marca v Spoločenskom pavilóne v Košiciach.

Spomedzi spoločností pôsobiach v oblasti financií sa študentom predstavia CAPCO, Deloitte Audit, Ernst&Young, First Data, KPMG. Ďalšia sprostredkovateľská spoločnosť Partners Group SK sa bude podľa stránky NDK prezentovať len v Košiciach. 

3 odpovede na “OVB bude exkluzívnym vystavovateľom na Národných dňoch kariéry”

 1. Rudi píše:

  Hlavne si pozrime, ake reakcie vyvolala ucast OVB na facebookovom profile NDK https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=54­4451672261497&set=a­.188500217856646­.46977.17623192241­6809&type=1&the­ater. Ved sa pre tuto firmu znizi pocet ucastnikov na polovicu – za vsetkych aspon jeden:
  OVB ??? ..to ešte aj existuje nejaký človek ,ktorého OVB neoslovil ??? aj mňa oslovili…nie je to pre každého ..je to pre ľudí bez chrbtovej kosti ,ktorý nabulikajú na pôžičku aj vlastného kamaráta či rodinu a to len aby mali odmenu…a z toho mi je na vracanie…

  • Ondrej píše:

   Typicka Fujcentracka demagogia, uz len ten komentar, ktory ste prevzali pokracoval, co vam uslo: ..ale jedno je isté OVB sú ešte ako tak najnormalnejši z ostatných MLM systémov…
   Aj tu je zrejme, ze financne poradenstvo ma zle meno, ale nie koli OVB, ale koli inym firmam, ako ste vy.

   • Dada píše:

    Ondrej, Ty kde žiješ? Každý vie, že ak chce pracovať vo financiách, musí naprávať zlé meno, ktoré vytvorilo OVB svojou maximálne nekvalitnou prácou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *