Streda 17. októbra. Meniny má Hedviga

OVB je na trhu už 40 rokov

Tradičný sprostredkovateľ finančných služieb OVB pôsobí na trhu už 40 rokov. V 14 krajinách Európy dnes asi 4600 sprostredkovateľov poskytuje finančný servis 2,8 milióna klientom.

„Po štyridsiatich úspešných rokoch v oblasti komplexných finančných služieb je naším cieľom neustále rásť a pokračovať v budovaní značky OVB ako symbolu pre kompetentné poradenstvo v oblasti dôchodkového zabezpečenia, poistenia, tvorby a zhodnocovania majetku klientov v Európe,“ hovorí Wiflried Kempchen, predseda predstavenstva OVB Holding AG.

V 90-tych rokoch začalo OVB svoj obchodný model používať aj v ďalších európskych krajinách. Ako prvá dcérska spoločnosť bola v roku 1991 založená rakúska OVB, v roku 1992 nasledujú spoločnosti v Poľsku, Českej republike a v Maďarsku. V roku 1993 vznikli dcérske spoločnosti v Grécku a na Slovensku. Vďaka celkovému rastu v nasledujúcich rokoch sa podarilo OVB presadiť aj na ďalších zahraničných trhoch. „Značka OVB je dnes pevne etablovaná v celej Európe. Zahraničný obchod je pre nás centrálnym motorom rastu. Na všetkých regionálnych trhoch vidíme šance pre hlbšie preniknutie na trh. V oblasti súkromného dôchodkového zabezpečenia je napríklad vysoká úroveň potrieb vo východoeurópskych krajinách,“ povedal Kempchen.

Zdroj: TS OVB.

Jedna odpoveď na “OVB je na trhu už 40 rokov”

  1. Mirec píše:

    Keď som začínal v OVB, veril som že s OVB na večné časy. Ale dajako to rýchlo ubehlo…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *