Utorok 17. júla. Meniny má Bohuslav

Pioneer Investments spustilo biometrický podpis

Investičná skupina Pioneer Investments v SR v tomto roku spustila biometrické podpisovanie klientskej dokumentácie. Prvým distribučným partnerom, ktorý môže túto inováciu ponúknuť klientom, je spoločnosť Partners Group SK.

Aplikáciu Nemo majú distribuční partneri Pioneer v SR k dispozícii už takmer dva roky. Okrem iného umožňuje zakladanie a úpravu zmlúv klientov, sledovanie aktuálneho stavu portfólia klientov alebo zostavenie investičných návrhov s pomocou investičnej kalkulačky. Od tohto roku je súčasťou aplikácie aj funkcionalita biometrického podpisu.

„Vďaka aktuálne rozšírenej funkcionalite, teda možnosti biometrického podpisovania, tak môžu svojim klientom poskytovať komfortnejší a rýchlejší servis.“ hovorí Miroslav Ovčarik, Country manažér Pioneer Investments SR.

A dodáva: „So spoločnosťou Partners Group SK spolupracujeme už od jej začiatkov a dlhodobo patrí k našim najväčším distribútorom na Slovensku. Možnosť elektronických podpisov plánujeme postupne zaviesť aj pre ďalších našich distribútorov.“

„Digitalizácia sa dnes týka všetkých oblastí života, finančné služby nevynímajúc. Pokiaľ chce moderná spoločnosť priniesť klientom kvalitné služby, digitalizácia musí byť jej prirodzenou súčasťou. Biometriu sme v našej spoločnosti zaviedli na Slovensku ako prví spomedzi sprostredkovateľov finančných služieb. Táto zmena sa pozitívne odzrkadlila na zefektívnení firemných procesov, aj na finančnej či časovej úspore,“ uvádza Juraj Juras, generálny riaditeľ PARTNERS GROUP SK.

Aplikácia NEMO je optimalizovaná pre prostredie Windows Mobile, operačné systémy Android a iOS, a to ako pre tablety, tak pre PC.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *