Stvrtok 29. októbra. Meniny má Klára

Poštová banka má nového člena predstavenstva

Banky 09.12.2015 | 09:51 0 Komentárov

Stal sa ním Peter Hajko, zodpovedný za oblasť retailového bankovníctva. Do funkcie bol zvolený valným zhromaždením akcionárov Poštovej banky, po udelení súhlasu Národnou bankou Slovenska.

Peter Hajko pôsobí v Poštovej banke od októbra 2015 ako vedúca osobnosť divízie retailového bankovníctva a po zvolení za člena predstavenstva sa zároveň ujíma funkcie riaditeľa divízie retailového bankovníctva. V rámci toho zastrešuje odbor obchodných sietí, odbor podpory obchodu, odbor call centra, odbor retailových produktov a odbor SME.

„Peter Hajko má za sebou dlhoročné skúsenosti z bankovníctva. V uplynulých rokoch zastával viaceré pozície v tomto sektore a aj preto som presvedčený o tom, že jeho pohľad na klientelu a jej potreby bude pre Poštovú banku významným prínosom,“ uviedol generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Poštovej banky Andrej Zaťko.

„Dôvera, ktorú som dostal je pre mňa veľkou výzvou. Poštová banka je bankou s obrovskou perspektívou rastu a vážim si, že sa na ňom môžem priamo podieľať,“ povedal novovymenovaný člen predstavenstva Peter Hajko.

Peter Hajko vyštudoval Fakultu hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. V bankovníctve pôsobí už od roku 1997. Do Poštovej banky prišiel z Tatra banky, kde v uplynulých rokoch riadil regionálne siete pobočiek. Neskôr pôsobil ako riaditeľ odboru riadenia firemných centier a v posledných rokoch sa opäť vrátil k riadeniu regionálnej siete pobočiek Tatra banky a Raiffeisen banky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial