Stvrtok 17. január. Meniny má Nataša

Poštová banka sprístupnila mobilnú aplikáciu

Klienti Poštovej banky môžu od februára väčšinu svojich transakcií vybaviť pomocou svojho smartfónu. Funguje na operačnom systéme iOS od verzie 8.0 a vyššie, tak aj na OS Adroid od verzie 4.1. a vyššie.

„Správanie klientov sa zmenilo, mobilná aplikácia sa stala základom kontaktu s bankou a je už dnes nevyhnutnosťou najmä pre aktívne obyvateľstvo. Odteraz budeme mať ku klientovi ešte bližšie,“ povedal generálny riaditeľ Poštovej banky Andrej Zaťko. Len nedávno Poštová banka oznámila zmenu stratégie, keď avizovala, že bude ponúkať nové produkty a služby aj pre strednú a mladšiu klientelu. Uvedenie mobilnej aplikácia je súčasťou tejto zmeny.

Aplikáciu môžu používať všetci klienti Poštovej banky, ktorí majú zriadenú službu Internet banking. Funguje na operačnom systéme iOS od verzie 8.0 a vyššie, tak aj na OS Adroid od verzie 4.1. a vyššie. Dostupná je cez Obchod Google Play a cez App Store. Klient vďaka aplikácii zvládne ovládanie základných transakcií v osobných účtoch, má prehľad o svojich kartách, sporiacich produktoch, úveroch.

Charakteristiky mobilnej aplikácie Poštovej banky:

  • Aktuálny prehľad zostatkov na účtoch spolu s históriou transakcií.
  • Rýchle zadávanie prevodných príkazov pomocou skenovania QR kódov, jednoduché načítanie čísla účtu pomocou IBAN skeneru alebo skenovanie poštového ePOUKAZU pomocou skenera čiarových kódov.
  • Pri prijatej úhrade možno jednoducho odpovedať prevodným príkazom na protiúčet  zadaním novej platby.
  • Zoznam všetkých pobočiek, bankomatov, pôšt a POŠTOMATOV s možnosťou navigácie k najbližším miestam pomocou reality prenášanej z kamery mobilného telefónu.
  • Informácie o vašich sporiacich produktoch, platobných kartách ako aj úveroch .
  • Cez aplikáciu je prístupná úverová kalkulačka.
  • S aplikáciou máte vždy k dispozícii kurzový lístok s menovou kalkulačkou.
  • V prípade akýchkoľvek otázok sú vám k dispozícii naši operátori cez online chat priamo v aplikácii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *