Streda 17. októbra. Meniny má Hedviga

PSS bude ponúkať produkty poisťovne UNIQA

BankyPoistenie 01.10.2012 | 21:15 0 Komentárov

Prvá stavebná sporiteľňa rozširuje v spolupráci s poisťovňou UNIQA ponuku svojich služieb o sprostredkovanie poistenia domu, bytu a domácnosti, ako aj kapitálového životného poistenia.

„Rozhodli sme sa rozšíriť portfólio našich služieb. Je dôležité, aby naši klienti, ktorí okrem financovania bývania potrebujú zabezpečiť aj širšie spektrum služieb, nachádzali výhodnú a zároveň komplexnú ponuku takpovediac pod jednou strechou,“ hovorí predseda predstavenstva Prvej stavebnej sporiteľne Imrich Béreš. Podľa jeho slov poistenie nehnuteľnosti i domácnosti priamo nadväzuje na doterajšiu činnosť PSS. A kapitálové životné poistenie je podľa neho výborným doplnkom k stavebnému sporeniu na zabezpečenie občana v súčasnosti aj do budúcnosti.

Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ UNIQA poisťovne Andreas Kößl dodáva: „Veľmi sa tešíme a sme hrdí na to, že sa PSS, a. s., ako absolútne vedúca spoločnosť na slovenskom trhu stavebného sporenia, rozhodla pre spoluprácu s UNIQA poisťovňou. Okrem známej vysokej kvality služieb UNIQA poisťovne rozhodlo v náš prospech určite aj know how v oblasti produktov. Potreba na trhu je v každom prípade veľká, 58 % slovenských domácností nemá poistné krytie majetkových hodnôt ani nehnuteľnosti.“ 

Zdroj: TS PSS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *