Piatok 03. júla. Meniny má Miloslav

PSS ponúka v akcii úvery bez založenia nehnuteľnosti

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., ponúka od 1. septembra 2013 úver na bývanie aj bez založenia nehnuteľnosti. Okrem toho znižuje sadzby na medziúveroch.

Akcia potrvá až do konca októbra tohto roka. Na zabezpečenie medziúveru s hodnotiacim číslom rovným alebo vyšším ako 5 a až do výšky 40 000 eur nie je potrebná nehnuteľnosť. Je však nutné mať druhého účastníka úveru: napríklad manžel či manželka, alebo iného ručiteľa. Nie je potrebný ani znalecký posudok a tiež dodatočné poistenie nehnuteľnosti.

„Klienti často prichádzajú s tým, že potrebujú vo svojej domácnosti niečo opraviť, rekonštruovať či modernizovať. Úver do 40 000 im na to určite stačí. V niektorých regiónoch Slovenska je dokonca za túto sumu možné kúpiť aj nový byt. Zdĺhavá byrokratická cesta k úveru v tomto prípade odpadá“, hovorí predseda predstavenstva PSS, a. s., Ing. Imrich Béreš.

Okrem zmeny v zabezpečení úverov mení PSS i úrokové sadzby. Týka sa to viacerých typov medziúverov so záložným právom. Konkrétne ide o pokles až o 0,8 % ročne. Medziúvery je tak možné získať s úrokovou sadzbou od 5,09 % do 6,09 % ročne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *