Nedeľa 09. decembra. Meniny má Izabela

Renomovaný magazín The Banker ocenili Erste Group ako „Najlepšiu privátnu banku v strednej a východnej Európe“

Ocenenie spolu s britským časopisom The Banker udeľoval magazín PWM.  Víťazi boli vyhlásení minulý týždeň na slávnostnom galavečeri v Londýne.

Odborná porota pri svojom výbere porovnávala viac ako 120 bánk zo 60 krajín s využitím kľúčových ukazovateľov výkonnosti, ako je správa portfólia, alokácia aktív, due diligence, riadenie rizika, stratégie rastu, zákaznícky servis, etické faktory, obchodné modely, úrovne retencie personálu a inovácie. Skupina Erste získala ocenenie po tretí krát za sebou.

„Sme poctení, že The Banker a PWM ocenili našu dlhú tradíciu v poskytovaní služieb privátneho bankovníctva na najvyššej úrovni v strednej a východnej Európe,“ uviedol Wolfgang Traindl, riaditeľ privátneho bankovníctva a inštitucionálnych klientov v Erste Group. Dodal, že bez ohľadu na to, na regionálny trhy poskytuje banka, podporu a investičné poradenstvo na najvyššej úrovni „pri plnom využití prísnych miestnych aj medzinárodných kritérií v oblasti vzdelávania a výberu našich privátnych bankárov.

„Našou výhodou je, že región strednej a východnej Európy dokonale poznáme. Máme za sebou veľmi silný tím analytikov nielen na Slovensku či vo Viedni, ale aj v centrálach ďalších krajín skupiny Erste,“ povedala Michaela Kaňová, riaditeľka Erste Private Banking na Slovensku. 

Skupina Erste poskytuje služby privátneho bankovníctva na šiestich bankových trhoch 16 tisíc bonitným klientom s celkovou hodnotou ich majetku vo výške takmer 17 miliárd eur. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *