Nedeľa 25. októbra. Meniny má Aurel

Slovenská sporiteľňa otvorila v Nitre prvú bezhotovostnú pobočku

Banky 01.06.2020 | 10:17 0 Komentárov

Najväčšia banka na Slovensku otvorila svoju prvú bezhotovostnú pobočku. Poskytuje v nej len poradentvo. Vklady a výbery môžu klienti realizovať prostredníctvom vkladomatov.

Ide o nový koncept pobočiek, kde sa dôraz kladie na poradenstvo. Sporiteľňa uvedenie chystala už dlhšie. Koronavírus jej rozhodnutie len urýchlil. Po vyhodnotení spätnej väzby od odozvy klientov plánuje otvoriť takéto pobočky vo všetkých regiónoch na Slovensku.

„Koncept novej pobočky je v súlade s našou digitálnou stratégiou, keďže nám umožní ešte lepšie využívať digitálne nástroje. Predovšetkým Georgea, naše digitálne bankovníctvo a náš poradenský tablet, s inováciou Finančný plán, ktorý sme v uplynulom období priniesli. Vďaka sile tohto digitálneho nástroja sa poradcovia môžu naplno venovať ľudskému kontextu a emóciám klienta, nastaviť mu finančný plán pre život a jeho rodinu. Bežné hotovostné operácie si budú môcť klienti urobiť pohodlne sami v našej modernej samoobslužnej zóne,“ povedal Zdeňek Románek, člen predstavenstva Slovenskej sporiteľne zodpovedný za retailové bankovníctvo.

Súčasťou bezhotovostnej pobočky sú tri samoobslužné moderné vkladomaty. Majitelia balíkov účtov, vrátane podnikateľov, tak môžu vkladať a vyberať peniaze kedykoľvek a bez poplatku. Za samoobslužnou zónou sa nachádza moderný priestor, v ktorom poradcovia radia klientom.

Samoobslužná zóna je otvorená 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Pobočka sa nachádza v OC Mlyny v Nitre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial