Pondelok 16. júla. Meniny má Drahomír

Slovenská sporiteľňa predáva dlhopisy HB Reavis s výnosom 3,35 % p.a.

Slovenská sporiteľňa začala predávať dlhopisy spoločnosti HB Reavis s menovitou hodnotou tisíc eur a dobou splatnosti päť rokov. Ponúkajú atraktívny výnos 3,35 percenta ročne a sú dostupné aj pre verejnosť. 

Minimálna investícia je desať kusov dlhopisov, teda suma desať tisíc eur. Výnos sa bude investorovi vyplácať každoročne vždy k 15. júnu až do termínu splatnosti v roku 2022.

Emitentom dlhopisov HBR 2022 II je spoločnosť HB REAVIS Finance SK III, ktorá je dcérskou spoločnosťou skupiny HB Reavis, jedného z najvýznamnejších developerov kancelárskych priestorov v Európe. Cenné papiere sú zabezpečené ručiteľským vyhlásením holdingovej spoločnosti HB Reavis Holding, ktorá je najvyššou ovládajúcou entitou skupiny HB Reavis.

V rámci emisie bude vydaných celkovo 20 000 kusov dlhopisov. Emisný kurz bol stanovený na sto percent menovitej hodnoty. Ponuka je určená fyzickým osobám, právnickým osobám a kvalifikovaným investorom.

Dlhopis si záujemcovia môžu zakúpiť vo vybraných pobočkách Slovenskej sporiteľne. V predaji budú najneskôr do 13. júna 2017. S nákupom dlhopisov nie sú spojené žiadne poplatky, podmienkou je len mať zriadený majetkový účet v Slovenskej sporiteľni. Za správu Dlhopisov budú Investorom účtované poplatky v zmysle sadzobníka poplatkov Slovenskej sporiteľne.

Dlhopisy budú obchodované na Burze cenných papierov v Bratislave. Prospekt emitenta bol schválený Národnou bankou Slovenska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *