Nedeľa 01. novembra. Meniny má Denisa

Slovenská sporiteľňa venuje 39 klientom z Mukačevskej 7 mimoriadnu výpomoc 1000 eur

Banky 10.12.2019 | 12:39 0 Komentárov

Slovenská sporiteľna pripravila niekoľko mimoriadnych opatrení s cieľom uľahčiť situáciu svojim klientom postihnutým výbuchom v Prešove. Ide napríklad o finančnú výpomoc, či odklad splátok hypotéky o šesť mesiacov.

Mimoriadna finančná pomoc

Najväčšia slovenská banka pomôže svojim 39 klientom z Mukačevskej 7 a v najbližších dňoch pošle každému z nich na účet v Slovenskej sporiteľni aj mimoriadnu finančnú pomoc vo výške tisíc eur.

Zníženie sadzby a odklad splátok úverov

Pokiaľ majú klienti Slovenskej sporiteľne z Mukačevskej 7 v sporiteľni hypotéku či spotrebný úver, majú možnosť využiť na šesť mesiacov odklad splátok a zníženie úročenia na 0,1 percenta počas tejto doby.

Pomoc s vybavením poistnej udalosti pri hypotéke

Ak majú poškodení klienti záujem, môžu vybavovanie poistnej udalosti nechať na svoju banku. Stačí, ak prídu do pobočky Slovenskej sporiteľne na Masarykovej 10. Tým, ktorí si to chcú vybaviť sami, v pobočke radi vysvetlia, ako na to.

Účet zadarmo

Slovenská sporiteľňa myslí aj na tých, ktorí majú v banke otvorený účet. Dotknutí klienti budú môcť využívať svoj účet po dobu 6 mesiacov zadarmo.

Koordinačným miestom pre klientov Slovenskej sporiteľne je pobočka na Masarykovej 10 v Prešove. Klienti sa môžu obrátiť priamo na riaditeľa regiónu Prešov Radoslava Plučinského ( 0910 685 712).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial