Sobota 20. októbra. Meniny má Vendelín

Spoločnosť MINIHOTOVOST nemá povolenie NBS

Nebankové subjekty 09.08.2018 | 16:27 0 Komentárov

Národná banka Slovenska upozorňuje občanov na podnikanie spoločnosti MINIHOTOVOST, so sídlom v Břeclavi – Česká republika. Táto spoločnosť ponúka spotrebiteľom peňažné pôžičky prostredníctvom internetovej stránky www.minipozicka.sk.

Stránka je síce v slovenskom jazyku, no firma nám potrebné povolenie pre podnikanie na slovenskom trhu.

Okrem vyššie uvedenej stránky spoločnosť funguje prostredníctvom viacerých internetových adries, ktoré sú presmerované na www.minipozicka.sk. Ide o tieto: www.minihotovost.sk, www.minipeniaze.sk, www.mudrapozicka.sk, www.najrychlejsiepozicky.sk, www.okamzitepeniaze.sk, www.peniazebezdokladov.sk, www.peniazebezrucitela.sk, www.peniazecezinternet.sk, www.peniazeceznet.sk, www.peniazecezsms.sk, www.peniazedoruky.sk, www.peniazehned.sk, www.poctivapozicka.sk, www.pozicka.sk, www.pozickaokamzite.sk, www.pozickaren.sk.

Podmienkou poskytovania úverov a pôžičiek pre spotrebiteľov na Slovensku je povolenie udelené Národnou bankou Slovenska v zmysle § 20 ods. 1, resp. § 24 ods. 3 zákona č. 129/2010 Z. z. o spotrebiteľských úveroch a o iných úveroch a pôžičkách pre spotrebiteľov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Národná banka Slovenska upozorňuje, že subjekty s oprávnením na finančnom trhu v SR sú uvedené na internetovej stránke NBS subjekty.nbs.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *