Streda 17. októbra. Meniny má Hedviga

Spolupráca Partners a AXA: 33 tisíc zmlúv životného poistenia a 23 tisíc zmlúv PF

Agenti spoločnosti Partners Group SK sprostredkovali pre skupinu AXA v priebehu trojročnej spolupráce 33 000 zmlúv životného poistenia a takmer 23 000 zmlúv podielových fondov.

Partners Group SK je partnerom skupiny AXA na Slovensku vo všetkých oblastiach podnikania – životné a neživotné poistenie ako aj podielové fondy a dôchodkové sporenie: „Počas troch rokov sa nám spoločným úsilím podarilo vytvoriť niekoľko kvalitných produktov v  oblasti životného poistenia a investovania, ktoré plne zohľadňujú potreby klientov. Do budúcna pripravujeme nové pripoistenia do už existujúcich produktov ale aj úpravy, a neustále pracujeme na tom, aby sme klientom ponúkali nadštandardné produkty a profesionálne služby “, hovorí generálny riaditeľ AXA pre ČR A SR Dušan Doliak.  

V roku 2010 priniesla AXA ako novinku na trh pre svojich klientov efektívne nástroje trojstupňovej ochrany investície – realokáciu, uzamykanie výnosov a funkciu Stop-loss. Klienti si ich môžu dohodnúť pri investičnom životnom poistení a slúžia na ochranu a zabezpečenie ich investície pred turbulenciami na trhu.

Chceme aj naďalej pracovať na napĺňaní nášho cieľa stať sa preferovanou spoločnosťou a spolupracovať so silnými partnermi,“ dodal Dušan Doliak   „Po troch rokoch spolupráce s naším strategickým partnerom, spoločnosťou AXA, je pre mňa potešením konštatovať, že úspešne napĺňame cieľ, ktorý sme si stanovili na začiatku spolupráce – prinášať na trh kvalitné produkty s pridanou hodnotou pre klientov,“ hodnotí generálny riaditeľ Partners Group SK Bohuslav Benedek.

Zdroj: TS AXA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *