Nedeľa 17. február. Meniny má Miloslava

Tatra banka a Visa ponúkajú darčekové platobné karty

Tatra banka prináša v spolupráci so spoločnosťou Visa Europe na trh darčekovú platobnú kartu s kreditom 50 alebo 100 EUR.

Darčeková karta je medzinárodná karta Visa Electron bez evidencie údajov o držiteľovi v systémoch banky. Nabitá je kreditom v hodnote 50 alebo 100 EUR a zabalená v exkluzívnom dámskom alebo pánskom obale. Kartu získa záujemca bez čakania na pobočke Tatra banky. Držiteľ karty nemusí byť klientom Tatra banky, ani mať trvalý pobyt na území Slovenska.

„Teší nás, že prvú darčekovú kartu Visa Electron uvádzame na trh práve v spolupráci s Tatra bankou,“ hovorí regionálny manažér Visa Europe pre Slovensko Marcel Gajdoš. „V porovnaní s tradičnými poukážkami, šekmi či hotovosťou, predplatená darčeková karta predstavuje modernejší a pohodlnejší spôsob obdarovania. Držiteľ karty ňou môže platiť všade, kde akceptujú platby kartami Visa Electron. Darčeková karta tak prináša nové možnosti, ako obdarovať rodinu a priateľov, prípadne ako sa odmeniť zamestnancom. Už nemusíte mať obavy, že vyberiete nevhodný darček.“

Za použitie Darčekovej karty a transakcie nie sú klientom účtované žiadne poplatky, klient platí iba jednorazový poplatok 7 EUR pri kúpe karty. Platby sú realizované na podpis, ku karte nie je vydávaný PIN kód. Darčekovú kartu nemožno opätovne dobíjať, ani ňou vyberať hotovosť. Platnosť karty je 18 mesiacov.

Zdroj:
TS Tatra banky
.

2 odpovede na “Tatra banka a Visa ponúkajú darčekové platobné karty”

  1. ping píše:

    za tym bude urcite nejaky figel

    • Michal D. píše:

      Aky figel? Niekto ma poukazky, niekto poukazkove karty. Naklady na vyrobu zrejme nebudu vyssie ako naklady na telefonnu kartu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *