Streda 19. decembra. Meniny má Judita

The Edison Consulting Group bude pôsobiť pod značkou BDO

Piata najväčšia audítorská sieť na svete BDO zlúčila svoje aktivity na Slovensku s poradenskou skupinou The Edison Consulting Group.

BDO poskytuje svoje služby v 119-tich krajinách sveta prostredníctvom 1 082 kancelárií a takmer 47 000 pracovníkov, s ročným obratom vo výške 5,28 miliardy USD. Od spolupráce s The Edison Consulting Group si sľubuje, že do troch rokov bude trhovou päťkou aj na Slovensku.

BDO a partneri The Edison Consulting Group v tlačovej správe tvrdia, že kontinuita poskytovaných služieb ako ani klienti oboch spoločností by nemali byť touto zmenou v žiadnom ohľade dotknutí. Funkčné divízie doterajšej slovenskej spoločnosti budú v najbližších dňoch plne rebrandované a budú ďalej vystupovať pod značkou BDO. Spoločnosť na Slovensku povedú Peter Gunda na pozícii Managing Partnera a Vladimír Michalík na pozícii Business Development Partnera.

Výkonný riaditeľ BDO Martin van Roekel (CEO) v tejto súvislosti uviedol: „Som nesmierne rád, že zastúpenie BDO na Slovensku preberie tak renomovaná a lokálne silne etablovaná spoločnosť. Ich doterajší dôraz na kvalitu, silný tím odborníkov a odhodlanie neustále napredovať je presne to, čo naši klienti od značky BDO očakávajú a zároveň to, čo nás predurčuje k ďalšiemu úspechu. Rozhodnutie našej novej členskej spoločnosti sa okrem konsolidácie corebusinessových aktivít zamerať v najbližšej dobe aj na rozvoj ďalších služieb z oblasti daní a poradenstva, je dobrou správou pre našich klientov a celú sieť BDO a v tomto smere majú moju plnú podporu“.

Ako doplnili Peter Gunda a Vladimír Michalík: „Kultúra BDO, základné princípy obchodného fungovania tejto poprednej celosvetovej siete ako aj jej posledné iniciatívy v oblasti bližšej integrácie a lepšej identifikácie značky sú nám veľmi blízke. Sme presvedčení, že naše prijatie za novú členskú spoločnosť BDO, prinesie našim doterajším klientom nové príležitosti, ktoré v sebe prináša táto celosvetová sieť a jej schopnosť poskytovať vysokokvalitné služby kdekoľvek na svete. Zároveň veríme, že globálnym klientom BDO siete budeme silnou oporou pri ich obchodných aktivitách v rámci Slovenskej republiky a budeme aj naďalej ich prvou voľbou v rámci auditu, daní a poradenstva. Chceme aj naďalej stavať na našom dôkladnom poznaní lokálneho trhu a zároveň odzrkadľovať skvelú reputáciu značky BDO vo svete. Sme odhodlaní maximalizovať všetky synergické efekty tohto spojenia a tak priniesť našim klientom ešte širšiu škálu profesionálnych služieb, založenú na jedinečnom tíme odborníkov a kvalite vo všetkom čo robíme. Naše prijatie do BDO siete je pre nás skvelým ocenením doterajšej práce a zároveň pozitívnym impulzom pre náš ďalší rozvoj.“

Zdroj: TS BDO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *