Piatok 19. októbra. Meniny má Kristián

UniCredit znižuje hypotekárne sadzby na dlhé fixácie

UniCredit prichádza na trh s podstatným znížením úrokových sadzieb na hypotékach. Na desať rokov si možno zafixovať sadzbu 1,49 percenta ročne.

Päťročnú fixáciu ponúka banka od 1,19 percenta p. a., sedemročná fixácia začína pri 1,39 percente p. a. a desaťročná fixácia pri 1,49 percenta p. a. Na získanie týchto sadzieb je však potrebné dojednať si poistenie schopnosti splácať úver, ako i otvoriť si v banke osobný účet. Nové sadzby sú platné od 1. septembra.

UniCredit Bank uvádza, že dlhodobé fixácie sa tešia stále väčšej obľube. V prvom polroku tohto roka si napríklad desaťročné fixácie v banke zvolilo medziročne o 60 percent viac klientov. 

„Istota sadzby na viac rokov je dnes medzi záujemcami o hypotekárny úver jednou z najčastejších požiadaviek. V UniCredit Bank im vychádzame v ústrety a na slovenský hypotekárny trh prinášame historicky najnižšie úrokové sadzby, ktoré sú atraktívne nielen svojou výškou, ale aj dĺžkou,“ uvádza Giovanni Guidi, riaditeľ divízie Retailového a privátného bankovníctva UniCredit Bank.

Ponuka fixácií na 3, 5, 7 a dokonca 10 rokov je platná pre nadobudnutie nového bývania, ako aj pre refinancovanie existujúceho hypotekárneho úveru.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *