Sobota 31. októbra. Meniny má Aurélia

UNIQA sa stala generálnym sponzorom P. Vlhovej

“Bolo úplne prirodzené, že sa spoločnosť po skončení kariéry Veroniky Velez- Zuzulovej rozhodla uzatvoriť dohodu o partnerstve s Petrou Vlhovou,” uvádza poisťovňa. „Sme radi, že môžeme takouto formou podporiť reprezentantku, ktorá už teraz žne obrovské úspechy a veríme, že tie najväčšie ešte len prídu. Zároveň ďakujem Veronike za nádherných 13 rokov spolupráce a teším sa na jej ďalšiu etapu,“ povedal generálny riaditeľ UNIQA poisťovne Martin Žáček.

„S mojim tímom sme hľadali dlhodobého partnera so skúsenosťami zo sveta lyžovania, s ktorým môžem podávať svoje výkony a verím, že s modrou prilbou sa mi bude dariť,“  povedala Petra Vlhová na tlačovej konferencii  pri symbolickom preberaní helmy od Veroniky Velez – Zuzulovej.

Tá napriek príprave na materstvo s podporu slovenského lyžovania nekončí a rovnako tak ani spoluprácu s UNIQA poisťovňou. „To, že moja spolupráca s UNIQA ani po konci kariéry nekončí, dokazuje, že to nebolo iba o reklamnom partnerstve ale najmä o ľudských hodnotách,“ povedala. Plánuje sa zúčastňovať niektorých pretekov svetového pohára a prostredníctvom lyžiarskej akadémie svojho otca pomáhať mladým slovenským talentom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial