Nedeľa 09. augusta. Meniny má Ľubomíra

Veselá Veľká noc bez poistných udalostí

Poistenie Peter Apolen 02.04.2015 | 10:18 0 Komentárov

Veľkonočné sviatky – často nazývané aj sviatky jari – sa už nezadržateľne blížia. Ak patríte k vyznávačom týchto tradícií nezabudnite, že poistné udalosti sa nevyhýbajú ani týmto dňom. Aby ste si mohli Veľkú noc naplno vychutnať, UNIQA poisťovňa, a.s. Vám prináša praktické rady ako sa vyhnúť nečakaným sviatočným nehodám.

Poškodený tablet

Likvidátori z UNIQA poisťovne riešili netradičnú veľkonočnú udalosť mladého páru. Dievčina žijúca v domácnosti so svojimi rodičmi si čakanie na priateľa krátila hrami na tablete. Mládenec dorazil na návštevu k svojej priateľke aj s malým šteniatkom, ktoré oblievačku pochopilo sebe vlastným spôsobom. Malý psík v snahe označiť si svoje teritórium sa vymočil na tablet dievčiny, ktorý následne stratil svoju funkčnosť.

Na čo si dávať pozor – praktické tipy

Známe slovenské príslovie hovorí: Iný kraj, iný mrav. Výborne sa vzťahuje na oslavy veľkonočných sviatkov, kým na východe Slovenska sú dievčatá oblievané, na západe krajiny prevláda iba jemné šibanie korbáčom.

  • Ak oblievačku nerealizujete mimo domu a bytu, ale v jeho interiéri, odporúčame z kúpeľne vyložiť všetky potrebné veci pred prípadným poškodením a nezabúdať ani na možnosť vytopenia susedovho bytu.
  • Mokrú podlahu pre istotu rýchlo vysušte, aby sa bujará oslava neskončila úrazom niektorého zo šibačov, či domácich.
  • Pri šibačke nezabudnite, že korbáč môže zasiahnuť nielen dievčinu, ale aj sklo na dverách či okne, preto sa radšej vyhnite razantným pohybom a šibte s mierou.
  • S Veľkou nocou sa neodmysliteľne spája aj veľkonočná výslužka, aby nedopatrením neskončila na vašom aute, zaparkujte si ho radšej do garáže, príp. na bezpečné miesto.
Zdroj: Uniqa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *